Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ компетентності МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ компетентності МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ компетентності МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,18 KB
Завантажень:
139
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Житомирський ДЕРЖАВНИЙ університет
імені Івана Франка
Копил Галина Олексіївна
УДК 371.325.6
ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ компетентності
МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ
У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Житомир – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті вищої освіти АПН України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Козлакова Галина Олексіївна,
Інститут вищої освіти АПН України,
провідний науковий співробітник, м. Київ.
 
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Пометун Олена Іванівна,
Інститут педагогіки АПН України,
завідувач лабораторії суспільствознавчої освіти, м. Київ.
кандидат педагогічних наук, доцент
Гришкова Раїса Олександрівна,
Миколаївський державний гуманітарний
університет імені Петра Могили,
завідувач кафедри іноземних мов.
 
Захист відбудеться „18” вересня 2007 року об 11.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К. 14.053.01 у Житомирському державному університеті імені Івана Франка за адресою: 10008, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 40, 2-й поверх, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Житомирського державного університету імені Івана Франка (10008, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 40).
Автореферат розіслано „17” серпня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.А.Сейко
Загальна Характеристика роботи
Актуальність дослідження. У часи економічних перетворень на шляху до повноцінних ринкових відносин, Україна потребує висококваліфікованих економістів, спроможних працювати як у вітчизняній, так і в міжнародній економіці. Процеси інтеграції світової спільноти, зокрема в галузі економіки, призводять до змін у вимогах, що висуваються до кваліфікаційної характеристики сучасного економіста. За цих умов особливого значення набувають такі якості випускника вищого навчального закладу, як високий професіоналізм, ініціативність у вирішенні нетрадиційних задач, мобільність, креативність, здатність до самоосвіти, до налагодження ділових контактів з іноземними партнерами та кваліфікованої професійної діяльності в іншомовному середовищі. Невід’ємною частиною професійної компетентності сучасного фахівця міжнародної економіки мають бути інтеркультурологічні знання і вміння запроваджувати їх у практику своєї діяльності.
Важливість формування професійної компетентності у майбутніх фахівців міжнародної економіки визначається декількома чинниками: по-перше, специфікою їх професійних обов’язків, що безпосередньо має відношення до вирішення економічних проблем; по-друге, зростаючими вимогами ринкової економіки до професійної компетентності фахівців; по-третє, необхідністю формування у нової генерації спеціалістів системи професійних особистісних якостей та знань (діловитості, компетентності, підприємливості, мобільності, відповідальності, вміння аналізувати економічні ситуації і приймати обґрунтовані рішення, вміння орієнтуватись в іншомовному діловому середовищі завдяки не лише знанням іноземної мови, а й наявності інтеркультурологічної компетенції).
Упродовж останніх десятиліть з’явились психолого-педагогічні дослідження з проблеми підготовки майбутніх фахівців в економічному університеті. Аналіз соціологічної, педагогічної, культурологічної та економічної літератури свідчить про те, що проблема формування професійної компетентності з різних наукових позицій завжди цікавила науковців, але особливої актуальності вона набула останнім часом, у трансформаційний період нашої держави. Досліджувана проблема формування професійної компетентності, окремі її аспекти знайшли висвітлення у наукових дослідженнях багатьох учених, а саме: філософсько-методологічного підходу (В.П. Андрущенко, Ю.Л. Афанасьєв, В.В. Бондаренко, Г.П. Васянович, Д.М. Джола, О.А. Дубасенюк, І.А. Зязюн, В.А. Козаков, В.Г. Кремень, М.І. Михальченко, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ компетентності МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок