Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СОРТОВА РЕАКЦІЯ ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ ГРЕЧКИ ЗАЛЕЖНО ВІД ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРІВ РОСТУ В УМОВАХ ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ ЗАХІДНОГО ЛІСОТЕПУ УКРАЇНИ

СОРТОВА РЕАКЦІЯ ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ ГРЕЧКИ ЗАЛЕЖНО ВІД ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРІВ РОСТУ В УМОВАХ ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ ЗАХІДНОГО ЛІСОТЕПУ УКРАЇНИ

Назва:
СОРТОВА РЕАКЦІЯ ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ ГРЕЧКИ ЗАЛЕЖНО ВІД ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРІВ РОСТУ В УМОВАХ ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ ЗАХІДНОГО ЛІСОТЕПУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,25 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство аграрної політики України
Вінницький державний аграрний університет
ХОМІНА ВЕРОНІКА ЯРОСЛАВІВНА
УДК 631.811.96:633.12.004.12
СОРТОВА РЕАКЦІЯ ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ ГРЕЧКИ ЗАЛЕЖНО ВІД ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРІВ РОСТУ В УМОВАХ ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ ЗАХІДНОГО ЛІСОТЕПУ УКРАЇНИ
06.01.09 – рослинництво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Вінниця-2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Подільській державній аграрно-технічній академії Міністерства аграрної політики України протягом 1999-2001 років.
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Алексєєва Олена Семенівна, Подільська державна аграрно-технічна академія, завідувач кафедри селекції, насінництва та генетики.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор Зінченко Олександр Іванович, завідувач кафедри рослинництва та кормо виробництва, Уманський державний аграрний університет
кандидат сільськогосподарських наук, Гаврилець Степан Васильович, заступник директора Буковинського інституту агропромислового виробництва УААН, заступник керівника Чернівецького Регіонального центру.
Провідна установа: Білоцерківський державний аграрний університет
Захист відбудеться "24" березня 2004 р. о 1000 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 05.854.01 при Вінницькому державному аграрному університеті за адресою: Україна, 21008, Вінницька обл., с.Агрономічне, вул. Сонячна 3.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного аграрного університету
Відзиви на автореферат у двох примірниках , завірені печаткою, просимо надсилати за адресою: 21008, м.Вінниця, вул. Сонячна 3. Секретареві Спеціалізованої вченої ради.
Автореферат розісланий "5" лютого 2004 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради, доцент Янчук В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Гречка – є однією із найважливіших круп’яних культур зони Лісостепу України. Цінність гречки визначається складом білкового комплексу. В обрушених плодах її міститься 12-18% білка, більша частина якого легко засвоюється. Гречка – культура безвідходної технології вирощування, а також високо ціниться як медоносна культура та має велике агротехнічне значення Однак, незважаючи на важливе народногосподарське значення гречки, фактичний обсяг її виробництва і заготівлі через низьку врожайність не відповідає потребам, тому виникла необхідність щодо збільшення урожайності та покращення якості продукції.
Актуальність теми. В нашій країні проблема збільшення виробництва зерна, зокрема гречки, як надзвичайно цінної круп’яної культури, є головною. Але поряд з цим стає не менш важливе питання – отримання екологічно безпечної сировини.
В останні роки в технології вирощування сільськогосподарських культур почали включати різноманітні види і форми добрив, а також регулятори росту рослин, які за санітарно-гігієнічною класифікацією відносяться до малотоксичних речовин третього та четвертого класів небезпечності.
В умовах південної частини Західного Лісостепу України проводились дослідження щодо застосування регуляторів росту на ряді сільськогосподарських культур: оз. пшениці, ярому ячмені, цукровому буряку, люцерні, топінамбурі та ін.
Збільшення врожаю і покращення якості зерна гречки залежно від способів застосування регуляторів росту до цього часу вивчено недостатньо. Крім того, не вивчена сортова реакція гречки на застосування регуляторів росту нового покоління.
Все це свідчить про актуальність теми та необхідність проведення досліджень, спрямованих на підвищення продуктивності гречки.
Зв’язок роботи з науковими темами. Дослідження, які виконувались автором є складовою частиною державної бюджетної теми „Селекція на високу і стабільну продуктивність адаптованих до мінливих умов вирощування високоякісних сортів гречки та розробка енергозаощаджуючої технології їх вирощування та збирання для умов південно-західного регіону України” за номером державної реєстрації 01001U003326, інв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СОРТОВА РЕАКЦІЯ ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ ГРЕЧКИ ЗАЛЕЖНО ВІД ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРІВ РОСТУ В УМОВАХ ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ ЗАХІДНОГО ЛІСОТЕПУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок