Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ХІМІОПРОМЕНЕВОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА РАК ШЛУНКА З ЗАСТОСУВАННЯМ МЕЛАТОНІНУ, ВІТАМІНІВ А І Е (клініко-експериментальне дослідження)

ОПТИМІЗАЦІЯ ХІМІОПРОМЕНЕВОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА РАК ШЛУНКА З ЗАСТОСУВАННЯМ МЕЛАТОНІНУ, ВІТАМІНІВ А І Е (клініко-експериментальне дослідження)

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ХІМІОПРОМЕНЕВОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА РАК ШЛУНКА З ЗАСТОСУВАННЯМ МЕЛАТОНІНУ, ВІТАМІНІВ А І Е (клініко-експериментальне дослідження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,05 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ, ОНКОЛОГІЇ І РАДІОБІОЛОГІЇ
ІМ. Р.Є.КАВЕЦЬКОГО
ОЛІЙНИК ЕДУАРД ВАЛЕНТИНОВИЧ
УДК 616.33-006.6-085.28 + 615.849.1
ОПТИМІЗАЦІЯ ХІМІОПРОМЕНЕВОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА РАК ШЛУНКА З ЗАСТОСУВАННЯМ МЕЛАТОНІНУ, ВІТАМІНІВ А І Е
(клініко-експериментальне дослідження)
14.01.07 – онкологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Буковинському державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник – | доктор медичних наук, професор
Сенютович Роман Васильович,
завідувач кафедри онкології, променевої діагностики та променевої терапії Буковинського державного медичного університету МОЗ України.
Офіційні опоненти: | доктор медичних наук, професор
Шляховенко Володимир Олексійович,
завідувач відділу ензимології пухлин Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України;
доктор медичних наук, професор
Чорний В’ячеслав Олександрович,
головний науковий співробітник відділу абдомінальної онкології Інституту онкології АМН України.
Провідна установа – | Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л. Шупика МОЗ України, кафедра онкології, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться 25 січня 2006 року о 13 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.155.01 в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України за адресою: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 45.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України.
Автореферат розісланий 22 грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук Н.В. Бородай
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В теперішній час проблема раку шлунка набуває все більшої актуальності, що зумовлено зростанням його розповсюдженості у світі. Частота раку шлунка складає біля 15% серед злоякісних новоутворень та 50% серед пухлин шлунково-кишкового тракту. 5-річна виживаність оперованих хворих складає в середньому 35-40% і не може задовольнити онкологів (Macdonald J.S., 2001, Carboni F., 2005). В той же час, в ряді спеціалізованих клінік при застосуванні комплексного лікування 5-річна виживаність оперованих хворих збільшується до 70% (Siewert J.R., 1999).
Хірургічний метод до сьогодення залишається основним в лікуванні хворих на рак шлунка, але досягнути високих показників виживаності при застосуванні лише оперативного лікування неможливо. Майже у 80% хворих на місцевопоширений рак навіть після резекції шлунка в об’ємі R0 виникають рецидиви (Черный В.А., 1989, Meyerhardt J.A., 2003). За допомогою лише радикальної операції важко досягнути зниження частоти рецидивів. Так, за даними Щепотіна І.Б. (1995) рецидиви виникали у 45% хворих після резекції шлунка і тільки у 53,5% пацієнтів була можливість проведення повторної радикальної операції, у решти хворих виконували паліативні втручання. За даними Zieren H.U. (1995) рецидиви спостерігалися у 30% радикально оперованих хворих. Macdonald J.S. (2001) виявив рецидиви у 50-90% випадків після радикальних резекцій шлунка. Незадовільні результати щодо виживаності радикально оперованих хворих – 5-річна виживаність радикально оперованих хворих зі стадіями раку шлунка Т2-Т4 складає менше 50% (Zacherl J., 2000). Незадовільні результати застосування тільки оперативних втручань при раку шлунка зумовили пошук додаткових засобів, які б сприяли підвищенню ефективності лікування. Тому все більше онкологів надають перевагу комплексному лікуванню хворих, що включає застосування хіміотерапії та променевої терапії як у доопераційному, так і у післяопераційному періоді. При застосуванні хіміопроменевої терапії хворих на рак шлунка можливо знизити частоту рецидивів і покращити віддалені результати лікування хворих (Черный В.А., 1989, Щепотин И.Б., 2000, Dickson J.L., 2004).
Ефективність хіміопроменевої терапії у хворих на рак шлунка оцінюється з різних, інколи протилежних позицій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ХІМІОПРОМЕНЕВОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА РАК ШЛУНКА З ЗАСТОСУВАННЯМ МЕЛАТОНІНУ, ВІТАМІНІВ А І Е (клініко-експериментальне дослідження)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок