Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПРОСІЮВАННЯ СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ З МЕТОЮ УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПРОСІЮВАЧІВ І ЗБІЛЬШЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЇХ РОБОТИ

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПРОСІЮВАННЯ СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ З МЕТОЮ УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПРОСІЮВАЧІВ І ЗБІЛЬШЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЇХ РОБОТИ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПРОСІЮВАННЯ СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ З МЕТОЮ УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПРОСІЮВАЧІВ І ЗБІЛЬШЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЇХ РОБОТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,49 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ФЕДОРІВ ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ
УДК 621.664.741
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПРОСІЮВАННЯ СИПКИХ
МАТЕРІАЛІВ З МЕТОЮ УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПРОСІЮВАЧІВ І ЗБІЛЬШЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЇХ РОБОТИ
Спеціальність 05.18.12 Процеси й обладнання харчових, мікробіологічних і фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Ковальов Олександр Володимирович
Національний університет харчових технологій,
доцент кафедри машин і апаратів харчових виробництв
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Пушанко Микола Миколайович
Національний університет харчових технологій,
професор кафедри технологічного обладнання
харчових виробництв
кандидат технічних наук,
Островський Віктор Олександрович
Міністерство промислової політики України,
начальник відділу
Провідна установа: Інститут харчової хімії і технології НАН України
(м. Київ)
Захист дисертації відбудеться 30.03.2005 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02 в Національному університеті харчових технологій за адресою: 01033 м. Київ, вул. Володимирська, 68, аудиторія А - 311.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий 28.02.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Зав’ялов В.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одне із важливих місць у виробництві життєво потрібних харчових продуктів займає хлібопекарська галузь агропромислового комплексу. Поліпшення якості хлібобулочних виробів можна досягти за рахунок підвищення якості окремих стадій хлібопекарського виробництва, зокрема основної з цих стадій - процесу підготовки сировини.
Для поділу сипких продуктів на фракції за величиною часток використовуються машини, робочим органом яких є система рухомих сит, або повітряний потік. Ці машини використовуються для видалення сторонніх домішок з борошна на хлібозаводах, кондитерських та макаронних фабриках, з різних видів сировини зернопереробної промисловості.
Борошно, що надходить на виробництво, повинно бути обов’язково просіяне, тобто потрібно механічно відділити сторонні домішки. Крім того, в процесі просіювання борошно розрихлюється та аерується, що деякою мірою сприяє кращому бродінню тіста, виходу та якості хлібобулочних виробів.
Класифікація сипких продуктів за допомогою повітряного потоку застосовується як в комбінації з ситовими установками (повітряні і ситові сепаратори), так і окремо при провіюванні і пересипанні (аспіраційні колонки та ін.). До найбільш розповсюджених сипких харчових продуктів належать пшеничне борошно, цукрова пудра, картопляний крохмаль. У технології виробництва і переробки цих харчових сипких мас передбачений процес їх просіювання. У кількісному відношенні обсяг високодисперсних сипких харчових продуктів, що підлягають просіюванню, безупинно зростає як у галузях харчової промисловості, так і на підприємствах масового харчування при виробництві хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів. Якість і обсяг виробництва готової продукції, безсумнівно, залежать від ефективності роботи просіювальних машин. Розмір отворів сит, а також фракційні характеристики просіювальних харчових сипких мас є визначальними факторами, від яких залежать технологічна ефективність і питома продуктивність просіювальних машин. Зменшення прохідного перетину отворів сита сприяє їхньому забиванню високодисперсним сипучим продуктом. І як наслідок, таке явище призводить до зниження ефективності і питомої продуктивності процесу просіювання.
Зниження негативних наслідків адгезії і раціональне використання сил адгезійної взаємодії шару сипких часток з контактуючою робочою поверхнею дозволяє інтенсифікувати процес просіювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПРОСІЮВАННЯ СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ З МЕТОЮ УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПРОСІЮВАЧІВ І ЗБІЛЬШЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЇХ РОБОТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок