Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ, АНАЛІЗУ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ

МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ, АНАЛІЗУ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ

Назва:
МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ, АНАЛІЗУ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,54 KB
Завантажень:
221
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського“
Харківський авіаційний інститут”
Емад А. Абдуль Рета
УДК 658.52.011
МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ,
АНАЛІЗУ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ
05.13.22 - управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий консультант – доктор технічних наук, професор
Ілюшко Віктор Михайлович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедри виробництва радіоелектронних систем літальних апаратів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Мітрахович Михайло Михайлович,
Державна компанія з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення “Укрспецекспорт”, радник генерального директора;
доктор технічних наук, професор
Малєєва Ольга Володимирівна,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, професор кафедри інформаційних управляючих систем;
доктор технічних наук, професор
Демідов Борис Олексійович,
Харківський університет повітряних сил ім. Івана Кожедуба, професор кафедри оперативного мистецтва.
Провідна установа Відкрите акціонерне товариство “Український науково-дослідний інститут авіаційної технології”, Міністерство промислової політики України, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться “30” червня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою 61070, Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” (61070, Харків, вул. Чкалова, 17).
Автореферат розіслано “25” травнят 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.062.01 М.О. Лат кін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Авіаційна промисловість є одним з високотехнологічних секторів економіки і визначає рівень розвитку будь-якої держави. Поява авіаційної індустрії в державі пов'язана з розвитком інфраструктури, що включає наукові установи, професійні середні та вищі авіаційні навчальні заклади, наукоємну промисловість, висококваліфікований кадровий склад виробничої сфери. Для створення і розвитку авіаційної промисловості необхідне формування програми розвитку авіаційної техніки (ПРАТ).
З огляду на те, що до складу програми повинні входити численні проекти і окремі програми з видів авіаційної техніки (АТ), можна із упевненістю стверджувати, що дослідження ПРАТ, її аналіз і синтез належать до категорії складних систем, і тому актуальною є проблема формування і управління ПРАТ з урахуванням сучасного арсеналу математичних методів та інформаційних технологій. Сучасні методи створення складної техніки базуються на теорії складних систем, основи якої викладено в роботах Г. Гуда, Р. Маккола, М. Месаровича, Я. Такахара, Дж. Кліра,
І.П. Бусленка, В.М. Глушкова, А.Д. Цвіркуна, Е.Г. Петрова, В.М. Ілюшка та ін. Особлива увага в роботах М. Месаровича приділена ієрархічним системам управління, до яких належить ПРАТ. Ураховуючи те, що ПРАТ має ряд особливостей, пов'язаних зі створенням авіаційної техніки, виникає наукова проблема формування системної концепції аналізу ПРАТ.
При створенні складної техніки все більше уваги приділяється використанню і розвиткові методів і математичних засобів теорії управління проектами і проектного аналізу, теоретичні основи яких викладено в роботах Г. Коллінза, Р. Гарієса, Р. Ейреса, В.І. Воропаева, В.Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ, АНАЛІЗУ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок