Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> розробка та дослідженняалгоритмів оперативного плануваннявзаємопов’язаних виробничих процесівв одиничному та дрібносерійному виробництві

розробка та дослідженняалгоритмів оперативного плануваннявзаємопов’язаних виробничих процесівв одиничному та дрібносерійному виробництві

Назва:
розробка та дослідженняалгоритмів оперативного плануваннявзаємопов’язаних виробничих процесівв одиничному та дрібносерійному виробництві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,31 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
"КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
 
ВАКУЛЕНКО ОКСАНА СЕРГІЇВНА
 
УДК 519.854.2
розробка та дослідження
алгоритмів оперативного планування
взаємопов’язаних виробничих процесів
в одиничному та дрібносерійному виробництві
05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні
інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі автоматизованих систем обробки інформації та управління Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".
Науковий керівник :
доктор технічних наук, професор Павлов Олександр Анатолійович, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", декан факультету інформатики та обчислювальної техніки.
Офіційні опоненти :
доктор технічних наук, професор Михайленко Віктор Мефодійович, проректор Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, директор Українського науково-дослідного інституту системних досліджень стабілізації та розвитку економіки, м. Київ;
Кандидат технічних наук, Загоровська Лариса Григорівна, доцент кафедри інформатики Українського державного університету харчових технологій, м. Київ.
Провідна установа: Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем ЮНЕСКО/МПІ НАН України і Міносвіти та науки України, відділ автоматизованих систем обробки даних.
Захист відбудеться 25 червня 2001 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 6.002.03 при Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" за адресою:
03056, м. Київ-56, пр. Перемоги, 37, корп. 14, ауд. 12.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці НТУУ "КПІ"
Автореферат розіслано 17 травня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 26.002.03
доктор технічних наук І.І.Коваленко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Темпи науково-технічного прогресу як в створенні нової продукції, так і в появі нових технологій вимагають більшої динамічної гнучкості виробничої структури. У зв’язку з цим швидкого розвитку набуває принцип адитивності (гнучкості), що полягає в легкості перебудови виробничого процесу з випуску одних виробів на інші. Це створює умови для найшвидшого виконання замовлень та максимального суміщення етапів циклу “підготовка виробництва – виготовлення”.
Побудова системи оперативного планування і управління виробництвом повинна забезпечувати комплекс властивостей, що відповідатимуть складності сучасних виробничих систем, що є обов’язковим для ефективного функціонування виробництва. Комп’ютеризоване виробництво як якісно новий об’єкт управління потребує вдосконалення систем оперативного планування і управління виробництвом, що, в свою чергу, неможливе без розробки алгоритмів планування і управління взаємодією елементів таких виробництв. Динамічність сучасних виробничих систем, концепція комп’ютеризованого виробництва як такого, що легко адаптується до зміни зовнішніх факторів, обумовлює створення гнучкої системи оперативного управління, здатної ефективно функціонувати та забезпечувати стійкість виробничого процесу при наявності різного роду зовнішніх та внутрішніх відхилень. Така система базується на комплексі економіко-математичних моделей та методів, що реалізують технологію застосування оптимальних планових рішень по рівням системи. Таким чином, для найпоширеніших типів виробництва (дрібносерійного та одиничного) актуальним питанням є розробка підсистеми внутрішньокоміркового планування та розв’язання її центральної задачі – поопераційного календарного планування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках наукового напрямку, що розвивається на кафедрі АСОІУ НТУУ “КПІ” під керівництвом д.т.н. проф. О. А. Павлова, та пов'язаний з розв'язанням важкорозв'язуваних комбінаторних задач.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: розробка та дослідженняалгоритмів оперативного плануваннявзаємопов’язаних виробничих процесівв одиничному та дрібносерійному виробництві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок