Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделі та методи автоматизації прийняття рішень з управління основною діяльністю страхової компанії

Моделі та методи автоматизації прийняття рішень з управління основною діяльністю страхової компанії

Назва:
Моделі та методи автоматизації прийняття рішень з управління основною діяльністю страхової компанії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,54 KB
Завантажень:
438
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського
„Харківський авіаційний інститут”
Шептура Олександра Олександрівна
УДК 519.876.2
Моделі та методи автоматизації прийняття рішень з управління основною діяльністю страхової компанії
05.13.06 - автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому інституті автомобільного транспорту, Міністерство освіти і науки України та в Донецькому державному інституті штучного інтелекту, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: |
кандидат технічних наук, доцент
Криводубський Олег Олександрович,
Донецький інститут автомобільного транспорту,
Міністерство освіти і науки України,
завідуючий кафедрою системного аналізу і моделювання
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Любчик Леонід Михайлович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки України, завідуючий кафедрою комп’ютерної математики і математичного моделювання;
кандидат технічних наук,
Шостак Ігор Володимирович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського „Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України, доцент кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем;
Провідна установа: | Національний технічний університет України „КПІ”, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “15” червня 2007р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського „Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд.232.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського „Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд.232.
Автореферат розісланий 10 травня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Латкін М.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нова система економічних та соціальних відносин в Україні, що зумовлена переходом до ринкової економіки, породила об’єктивну потребу в розвитку страхування як засобу захисту виробництва, майна та добробуту громадян з одного боку, та як виду діяльності, що приносить прибуток, з іншого боку. При організації страхового захисту, страховику доводиться обробляти різноманітну інформацію великого обсягу. Тому процеси управління страховою діяльністю неможливо ефективно організувати без застосування автоматизованих інформаційних технологій і системного підходу до розгляду страхування.
Функціональні особливості програмних комплексів, що існують в галузі вітчизняного страхування, зводяться до автоматизації типових операцій, і не дозволяють вирішувати задачі планування та оперативного управління основною діяльністю страхової компанії за реальним часом, отримувати рекомендації щодо умов страхування. Застосування західних розробок у сфері автоматизації роботи українських страхових компаній є неможливим у зв’язку із нестабільністю вітчизняного страхового ринку. Таким чином, актуальною науковою задачею є розробка моделей та методів автоматизації прийняття рішень з управління основною діяльністю страхової компанії.
Зв’язок роботи з науковими програмами і темами. Дисертаційна робота виконана в Донецькому інституті автомобільного транспорту, як складова частина науково-дослідної роботи „Математичне моделювання процесів та систем в промисловості та на транспорті” (ДР № 0107U002152) та в Донецькому державному інституті штучного інтелекту, як складова частина науково-дослідної роботи „Створення і використання систем штучного інтелекту господарського призначення” (ДР № 0104U000120), у яких автор приймав участь як розробник підрозділів тем.
Мета та задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Моделі та методи автоматизації прийняття рішень з управління основною діяльністю страхової компанії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок