Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ, ЖОРСТКІСТЬ ТА ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗГИНАНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ РЕЖИМНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

МІЦНІСТЬ, ЖОРСТКІСТЬ ТА ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗГИНАНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ РЕЖИМНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

Назва:
МІЦНІСТЬ, ЖОРСТКІСТЬ ТА ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗГИНАНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ РЕЖИМНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,91 KB
Завантажень:
152
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО – ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ
ГУРКІВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
УДК 624.072.2+539.37
МІЦНІСТЬ, ЖОРСТКІСТЬ ТА ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗГИНАНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ РЕЖИМНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ
Спеціальність 05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій
Державного комітету України з будівництва та архітектури
Науковий керівник – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Бамбура Андрій Миколайович, Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, завідувач відділом оцінки надійності будівельних конструкцій „Об’єкту „Укриття”.
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор Фомін Станіслав Леонідович, професор кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України;
- кандидат технічних наук, доцент Журавський Олександр Дмитрович, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Київського національного університету будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа – Національний університет „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, кафедра „Будівельні конструкції та мости”.
Захист відбудеться _22 червня_2004 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
К 26.833.01 у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій,
м. Київ, вул. І. Клименка, 5/2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій за адресою: м. Київ, вул. І. Клименка, 5/2.
Автореферат розісланий_19 травня_2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю.С. Слюсаренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку будівельної галузі в Україні постає необхідність у раціональному використанні наявних житлових та виробничих площ, їх надійної експлуатації. Доволі часто виникають ситуації, що приводять або викликають необхідність до короткочасного чи тривалого збільшення величини діючого навантаження. Насамперед це повязано з аварійними ситуаціями, викликаними зовнішніми впливами, не врахованими при визначенні розрахункових навантажень, помилками при проектуванні, необхідністю проведення реконструкції споруд або їх окремих елементів, зміною схем прикладання навантаження.
Діючі норми досі не містять методів розрахунку здатних достатньо точно оцінити міцність, жорсткість та тріщиностійкість залізобетонних конструкцій при дії вказаних навантажень.
Охоплення єдиним підходом побудови методів розрахунку всього обєму залізобетонних конструкцій та режимів дії навантажень, з забезпеченням достатньої точності отримуваних результатів можливе при покладенні у його основу передумов, які достатньо точно відображають фізику явища і властивості матеріалів як при короткочасних навантаженнях, так і при тривалих.
У Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій (НДІБК), на основі значної кількості експериментальних і теоретичних досліджень, розроблено методи розрахунку залізобетонних конструкцій з використанням реальних діаграм деформування бетону і арматури при короткочасних навантаженнях.
Продовженням цих робіт є дослідження впливу характеру зміни навантаження у часі (режиму) на міцність, жорсткість та тріщиностійкість залізобетонних конструкцій.
Зв’язок роботи з науковими програмами та темами. Результати роботи використані у науково-дослідній роботі „Розробка математичної моделі оцінки стану залізобетонних конструкцій, що експлуатуються”, що виконувалась за планом бюджетних тематик Вінницького державного технічного університету у 1999 – 2000 р.р., тема 65-Д-199, № державної реєстрації 0199U003436. Отримані результати використовуються при складанні нових національних норм з розрахунку залізобетонних конструкцій, у рамках роботи, що виконується у НДІБК - договір №С-2-2-03/643 „Розробити ДБН „Бетонні та залізобетонні конструкції (на заміну СНиП 2.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МІЦНІСТЬ, ЖОРСТКІСТЬ ТА ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗГИНАНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ РЕЖИМНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок