Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТЕПЛОВИХ І АКУСТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ДИНАМІЧНИХ ВИПРОМІНЮВАЧІВ ЗВУКУ

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТЕПЛОВИХ І АКУСТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ДИНАМІЧНИХ ВИПРОМІНЮВАЧІВ ЗВУКУ

Назва:
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТЕПЛОВИХ І АКУСТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ДИНАМІЧНИХ ВИПРОМІНЮВАЧІВ ЗВУКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,15 KB
Завантажень:
3
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ
На правах рукопису
Піндус Наталія Миколаївна
УДК 621.396.001
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТЕПЛОВИХ І АКУСТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ДИНАМІЧНИХ ВИПРОМІНЮВАЧІВ ЗВУКУ
Спеціальність 05.11.13 – Прилади і методи контролю та визначення складу речовин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Івано – Франківськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Чеховський Степан Андрійович,
Івано-Франківський національний технічний
університет нафти і газу, завідувач кафедри інформаційно-вимірювальної техніки
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Порєв Володимир Андрійович,
Національний авіаційний університет ,
професор кафедри інформаційно-вимірювальних систем;
доктор фізико-математичних наук, професор,
Остафійчук Богдан Константинович,
Прикарпатський університет ім. В. Стефаника,
завідувач кафедри матеріалознавства і новітніх технологій
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться ” 15 ”квітня 2004р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.052.03 за адресою: 76019, м.Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за адресою: 76019, м.Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.
Автореферат розісланий “ 12 ” березня 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дранчук М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Електроакустика, як фундамент важливих галузей з високими технологіями виступає, з одного боку, як закінчений науково-технологічний продукт, а, з другого, як теоретична основа одного з базових методів контролю. Таке поєднання формулює особливий підхід до якості звуковідтворюючої апаратури.
В умовах сучасного виробництва проводиться, в основному, суцільний контроль технічних характеристик електроакустичної апаратури. Існуючі методи та методики такого контролю базуються на аналізі звукового тиску та кількох геометричних параметрів його розповсюдження як в процесі експлуатації, так і при проведенні контрольно-діагностичних робіт з використанням звукозаглушених камер. Незначна кількість отримуваних при цьому інформативних параметрів суттєво обмежує вірогідність результатів контролю, оскільки поза увагою залишаються теплові явища, вплив яких на якісні характеристики випромінювачів ще недостатньо вивчений.
Застосовуваний нині енергетичний підхід не дає змоги здійснювати контроль параметрів випромінювачів в усьому діапазоні акустичних характеристик як за якісними, так і за кількісними показниками, оскільки в основу покладено контроль рівня звукового тиску на виході випромінювача звуку.
Дослідження теплових процесів у випромінювачах як теоретичної основи створення систем контролю започатковані порівняно недавно. Це, в основному, експериментальні дослідження для отримання залежності допустимої потужності від температури нагрівання звукової котушки. Для створення універсальних методів синтезу систем контролю випромінювачів звуку доцільною є побудова фізичних та математичних моделей, які відрізняються для різних частотних областей у відповідності з фізичними принципами роботи випромінювачів звуку (ВЗ) в кожній області. Це дасть змогу точно оцінити вплив теплових явищ на характеристики випромінювачів звуку, що і визначає актуальність теми.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.Тематика дисертаційної роботи є частиною планової науково-дослідної програми з розвитку нафтопромислового комплексу України і базується на результатах держбюджетної науково-дослідної роботи ІФНТУНГ ”Метрологія і вимірювальна техніка в нафтогазовій галузі та приладобудуванні”, як складової частини електроакустичних методів та засобів опосередкованого контролю об’єктів (номер державної реєстрації 0101U001664), де автор була виконавцем розділу, присвяченого термодинамічному аналізу систем контролю електродинамічних випромінювачів звуку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТЕПЛОВИХ І АКУСТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ДИНАМІЧНИХ ВИПРОМІНЮВАЧІВ ЗВУКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок