Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ВЗУТТЯ ЛИТТЄВОГО МЕТОДУ КРІПЛЕННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ

РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ВЗУТТЯ ЛИТТЄВОГО МЕТОДУ КРІПЛЕННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ

Назва:
РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ВЗУТТЯ ЛИТТЄВОГО МЕТОДУ КРІПЛЕННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,10 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
ОБРІЗАН ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 685.34.02
РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ВЗУТТЯ ЛИТТЄВОГО МЕТОДУ КРІПЛЕННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ
Спеціальність 05.19.06 - технологія взуттєвих та шкіряних виробів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2007


Дисертацією є рукопис.
 
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Олійникова Валентина Василівна,
професор кафедри конструювання та технології виробів із шкіри Київського національного
університету технологій та дизайну
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор,
заслужений працівник народної освіти України
Нестеров Владислав Петрович,
президент Української Технологічної Академії
кандидат технічних наук, доцент,
заслужений діяч науки і техніки України,
академік Української Технологічної Академії
Половников Ігор Іванович,
директор ВАТ “УкрНДІШП”
Захист відбудеться “25” жовтня 2007 р. о 10:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03 в Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) за адресою:
01011, Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну за адресою:
01011, Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розісланий “24” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доцент Т.О. Полька


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення споживачами вимог до якості спеціального взуття ставить перед спеціалістами проблеми пошуку та впровадження у взуттєве виробництво нових матеріалів, ресурсозберігаючих технологій, методів підвищення експлуатаційних та естетичних показників.
Домінуючим, у вітчизняній взуттєвій промисловості при виробництві спеціального взуття, є цвяховий та клеєцвяховий метод кріплення підошви. Це обумовлено тим, що для виробництва такого взуття використовується просте обладнання, яке забезпечує високу продуктивність праці, можливість застосування дешевих синтетичних матеріалів. Однак, таке взуття має багато недоліків: велику масу, жорсткість, низькі експлуатаційні та естетичні властивості, і, як правило, не витримує термінів носіння.
В зв’язку з цим постає питання про розробку конструкції та технології, які б збільшували термін носіння, а взуття - було легким та комфортним.
В літературі, переважно закордонній, зустрічається дуже багато інформації про спеціальне взуття різних методів кріплення та виготовленого з використанням різних матеріалів, як натуральних так і синтетичних. Однак немає такого взуття, яке б було універсальним і враховувало специфіку умов виробництва вітчизняної промисловості.
Актуальність даної теми полягає в розробці теоретичних та практичних основ нової конструкції та технології виготовлення спеціального взуття з використанням сучасних матеріалів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов’язана з реалізацією комплексної програми науково-технічного розвитку галузей легкої промисловості: “Удосконалення методів проектування і технологій виготовлення одягу та взуття з метою зниження їх трудоємності та матеріалоємності, підвищення якості” та відповідає науковому напрямку досліджень Київського національного університету технологій та дизайну: “Теоретичні основи технологічних процесів виготовлення взуття із застосуванням нових матеріалів вітчизняного виробництва” (держбюджетна тематика ДБ-022).
Мета та задачі дослідження. Метою роботи є розробка нової конструкції та технології виготовлення спеціального взуття, яке б захищало стопу людини від декількох небезпечних факторів, таких як вплив вологи, нафти, нафтопродуктів, кислот, а також від механічних навантажень та дії підвищеної температури.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні задачі:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗРОБКА КОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ВЗУТТЯ ЛИТТЄВОГО МЕТОДУ КРІПЛЕННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок