Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> детермінація жвавості КОНЕЙ російської рисистої ПОРОДИ КОМПЛЕКСОМ МОРФОМЕТРИЧНИХ ОЗНАК

детермінація жвавості КОНЕЙ російської рисистої ПОРОДИ КОМПЛЕКСОМ МОРФОМЕТРИЧНИХ ОЗНАК

Назва:
детермінація жвавості КОНЕЙ російської рисистої ПОРОДИ КОМПЛЕКСОМ МОРФОМЕТРИЧНИХ ОЗНАК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,76 KB
Завантажень:
251
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
національний АГРАРНИЙ університет
ПАЩЕНКО наталія петрівна
УДК: 636.061/636.127.1
детермінація жвавості КОНЕЙ російської рисистої ПОРОДИ КОМПЛЕКСОМ МОРФОМЕТРИЧНИХ ОЗНАК
06.02.01 - розведення та селекція тварин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
сільськогосподарських наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у інституті агроекології та біотехнології УААН.
Науковий керівник | - доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент УААН Вінничук Дмитро Тимофійович, інститут агроекології та біотехнології УААН, головний науковий співробітник.
Офіційний опонент | доктор сільськогосподарських наук, професор, Сірацький Йосип Зенонович, завідувач лабораторією підвищення відтворної здатності тварин Інституту розведення та генетики тварин УААН
Офіційний опонент | - кандидат сільськогосподарських наук, професор, Гопка Борис Максимович, завідувач кафедрою конярства зооінженерного факультету НАУ
Провідна установа– |
кафедра розведення і генетики Білоцерківського державного аграрного університету Міністерства АП України
Захист дисертації відбудеться 11 червня 2002 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.004.05 в Національному аграрному університеті Кабінету міністрів України, 03041, Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аграрного університету Кабінету міністрів України, за адресою 03041, Київ-41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розісланий 10 травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л. М. Цицюрський


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В даній роботі вивчається можливість оцінки жвавості коней російської рисистої породи за допомогою морфометричних ознак екстер'єру, тому що при неможливості безпосередньої оцінки роботоздатності коня (швидкість, витривалість) вона, як правило, визначається візуально, за екстер'єром. Тому актуально розробити алгоритм цієї оцінки для вивчення впливу окремих чинників та їх комплексу на формування ознак продуктивності у коней російської рисистої породи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана згідно з програмою міністерства агропромислової політики України, № держреєстрації 0199U001959.
Мета і завдання досліджень. Метою роботи було вивчення детермінації жвавості коней російської рисистої породи комплексом морфометричних промірів, враховуючи деякі дискретні змінні (вік, стать, належність до генеалогічної лінії) та розробка багатовимірної моделі для попередньої оцінки жвавості.
Для досягнення мети вирішувались такі завдання: вивчення залежності жвавості коней російської рисистої породи від комплексу екстер'єрних ознак, зважаючи на вік, стать та генеалогічну лінію; з'ясування долі детермінації роботоздатності вищеперерахованими ознаками; вивчення деяких біомеханічних особливостей руху рисаків; вивчення особливостей росту коней та побудова моделей для визначення живої маси коней різних порід усіх вікових категорій за промірами.
Об'єкт дослідження. Об'єктом дослідження є коні російської та орловської рисистих порід, які проходять випробування на Київському іподромі.
Предмет дослідження. Роботоздатність, проміри, статевий диморфізм промірів, міжпородні відмінності коней російської та орловської рисистих порід, вікові зміни промірів, жвавості та живої маси коней, зв'язок живої маси і промірів у коней різних порід.
Методи дослідження. В роботі використовувались зоотехнічні (роботоздатність, проміри, індекси будови тіла), статистичні, та аналітичні (огляд літератури, узагальнення результатів) методи досліджень.
Наукова новизна одержаних результатів полягає в тому, що було одержано нові наукові дані щодо селекційного індексу прогнозу жвавості коней, в який було включено показники певних морфометричних ознак коней і дискретні чинники, які враховують вік, стать, належність до генеалогічної лінії. розроблені дві формули для оцінки живої маси коней (молодих і дорослих).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: детермінація жвавості КОНЕЙ російської рисистої ПОРОДИ КОМПЛЕКСОМ МОРФОМЕТРИЧНИХ ОЗНАК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок