Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ВИЯВЛЕННЯ ТА ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛОК В ПОСЛІДОВНИХ ІНТЕРФЕЙСАХ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ВИЯВЛЕННЯ ТА ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛОК В ПОСЛІДОВНИХ ІНТЕРФЕЙСАХ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ВИЯВЛЕННЯ ТА ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛОК В ПОСЛІДОВНИХ ІНТЕРФЕЙСАХ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,72 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
”КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Мулкі Ахмед Ясін Ал Бадайнех
(Йорданія)
УДК 004.052.42
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ВИЯВЛЕННЯ
ТА ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛОК В ПОСЛІДОВНИХ
ІНТЕРФЕЙСАХ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ
Спеціальність 05.13.05 – Комп’ютерні системи та компоненти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України ”Київський політехнічний інститут” на кафедрі обчислювальної техніки.
Науковий керівник – член –кореспондент Національної Академії Наук
України, доктор технічних наук, професор
Самофалов Костянтин Григорович,
НТУУ ”КПІ”, радник ректора
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Дичка Іван Андрійович,
НТУУ ”КПІ”, декан факультету
прикладної математики
кандидат технічних наук, доцент
Мартинова Оксана Петрівна,
Національний авіаційний університет,
доцент Інституту комп’ютерних технологій.
Захист відбудеться ”17” червня 2008 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 26.002.02 у НТУУ ”КПІ” (м. Київ, проспект Перемоги 37, корп.18,ауд.306)
Відзиви на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 03056, м. Київ, проспект Перемоги 37, вченому секретарю НТУУ ”КПІ”.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий ”15” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.002.02 Орлова М.М.
кандидат технічних наук, доцент
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Передача цифрових даних являє собою один з найменш надійних компонент систем комп’ютерної обробки інформації. Труднощі забезпечення високої достовірності передачі даних зумовлені складною природою фізичних процесів проходження сигналів в довгих лініях, їх взаємним впливом (міжсигнальна інтерференція) та впливом зовнішніх перешкод. Саме тому, з кінця 40-х років інтенсивно розвивається технологія забез-печення надійності передачі даних в комп’ютерних системах.
В останнє десятиліття проблема забезпечення ефективного контролю та корекції помилок передачі даних стає ще більш важливою. З одного боку, це пов’язано, з динамічним розвитком розподілених комп’ютерних систем, для яких процеси обміну даними відіграють домінуючу роль. З іншого боку, протягом останнього десятиліття значно зросли об’єми та швидкість передачі даних. Ці процеси супроводжуються рядом чинників, що негативно впливають на надійність передачі цифрових даних. Зокрема, зменшення часових інтер-валів між сигналами мають наслідком зростання числа помилок, які викликані явищами міжсигнальної інтерференції. Характерне для сучасних технологій передачі інформації спектральне ущільнення призводить до спотворення значної кількості бітів блоку даних в результаті помилки передачі одного сигналу. Збільшення інтенсивності зовнішніх електромагнітних полів, зумовлене динамічним розширенням використання ефірних, бездротових технологій передачі має наслідком зростання помилок, викликаних зовнішніми перешкодами. Багатократне зростання об’ємів інформації, що передаються в розподілених комп’ютерних системах, вимагає перегляду та переоцінки імовірнісних методів контролю помилок передачі, зміщення акценту на користь методів їх гарантованого виявлення. Наведені фактори диктують необхідність вдосконалення засобів контролю та корекції помилок, адекватного прогресу технології передачі інформації.
Разом з тим, триває процес розши-рення використання комп’ютерних систем в усіх сферах людської діяльності, включаючи і ті, що пов’язані з техно-генним ризиком. Це потребує високої надійності всіх компонент обчислювальних систем, вклю-чаю-чи засоби передачі даних.
Наведене визначає необхідність збільшення надійності передачі даних з використанням послідовних інтерфейсів комп’ютерних систем за рахунок підвищення ефективності спеціальних методів та засобів вияв-лення і виправлення виникаючих помилок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ВИЯВЛЕННЯ ТА ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛОК В ПОСЛІДОВНИХ ІНТЕРФЕЙСАХ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок