Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Поліпшення показників маневреності триланкових сідельно – причіпних автопоїздів

Поліпшення показників маневреності триланкових сідельно – причіпних автопоїздів

Назва:
Поліпшення показників маневреності триланкових сідельно – причіпних автопоїздів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,82 KB
Завантажень:
13
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНIВЕРСИТЕТ
Вороніна Інна Федорівна
УДК 629.114.3
Поліпшення показників маневреності триланкових сідельно – причіпних автопоїздів
Спеціальність 05.22.02?—?Автомобілі та трактори
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ — 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі „Автомобілі” Національного транспортного університету (НТУ) Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Сахно Володимир Прохорович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри “Аавтомобілі”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Подригало Михайло Абович, Харківський національний автомобільно-дорожній университет, профессор кафедри „Технологія машинобудування і ремонту машин”
кандидат технічних наук, доцент Зав'ялова Людмила Іванівна, Полтавський державний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, доцент кафедри „Теоретична і прикладна механика”
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля Міністерства освіти і науки України, кафедра „Автомобілі” , м. Луганськ
Захист відбудеться „ 23 ” червня 2006 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради д .059.03 в Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий „ 22 ” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Матейчик В. П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з основних шляхів підвищення продуктивності автомобільного транспорту є збільшення вантажності автотранспортних засобів (АТЗ), що в умовах обмежень осьових навантажень можливо або за рахунок збільшення габаритної довжини і числа осей дволанкових автопоїздів, або за рахунок збільшення числа ланок АТЗ. Останній напрямок стосовно великовантажних автопоїздів є дуже перспективним.
Збільшення довжини і числа ланок автопоїздів без відповідного вибору ряду параметрів погіршує їхні експлуатаційні властивості, у тому числі маневреність. Забезпечення необхідного для конкретних умов експлуатації рівня маневреності багатоланкових, зокрема, триланкових автопоїздів є важливою й не цілком вирішеною задачею. Науково обґрунтований вибір конструктивних параметрів, складу і маршруту руху триланкових автопоїздів набуває особливої важливості у зв'язку з перспективою їхнього широкого застосування.
Експлуатаційні чинники, що мають місце при криволінійному русі автопоїзда в реальних дорожніх умовах, загострюють задачу вибору компонувальних параметрів автопоїзда за умови забезпечення необхідних показників маневреності й стійкості руху. Проведений аналіз показав, що ряд питань, пов'язаних із криволінійним рухом багатоланкових АТЗ, вивчено ще недостатньо повно. Наявні аналітичні методи розрахунку показників маневреності розроблені тільки для деяких конкретних конструктивних схем автопоїздів. Крім того, при визначенні показників маневреності автопоїзда задача ускладнюється із-за необхідності урахування відведення коліс ланок автопоїзда. Для їх більш-менш точного визначення потрібна нелінійна постановка задачі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до науково-дослідних робіт “Теорія керованості та стійкості автомобілів і автопоїздів з нетрадиційними системами керування” № РК U002446 в період з 01.2000 по 12.2002, “Дослідження механіки та енергетики автомобілів і автопоїздів” № держреєстрації 0104U003346 в період з 01.2003 по 12.2004 та у рамках роботи “Теоретичні основи та практичні методи комплексного вирішення проблеми раціонального вибору дво- та триланкових автопоїздів для міжміських та міжнародних перевезень вантажів” № РК U003341 в період з 01.2004 по 12.2005, що виконувалися кафедрою “Автомобілі” Національного транспортного університету.
Мета роботи полягає в оцінці відповідності рівня маневреності триланкових автопоїздів вимогам діючих нормативних документів, а також розробці конструктивних і організаційних заходів, спрямованих на забезпечення необхідного рівня маневреності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Поліпшення показників маневреності триланкових сідельно – причіпних автопоїздів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок