Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА УНІФІКОВАНИХ СИСТЕМ ЗБИРАННЯ ТА ОБРОБКИ ДАНИХ ПРИСКОРЕНИХ ВИПРОБУВАНЬ СКЛАДНИХ ВИРОБІВ

РОЗРОБКА УНІФІКОВАНИХ СИСТЕМ ЗБИРАННЯ ТА ОБРОБКИ ДАНИХ ПРИСКОРЕНИХ ВИПРОБУВАНЬ СКЛАДНИХ ВИРОБІВ

Назва:
РОЗРОБКА УНІФІКОВАНИХ СИСТЕМ ЗБИРАННЯ ТА ОБРОБКИ ДАНИХ ПРИСКОРЕНИХ ВИПРОБУВАНЬ СКЛАДНИХ ВИРОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,43 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕХНОЛОГІЙ та ДИЗАЙНУ
Ахмед Махмуд Ахмед Гаванмех
(громадянин Іорданії)
УДК 620.162:658.562
РОЗРОБКА УНІФІКОВАНИХ СИСТЕМ ЗБИРАННЯ ТА ОБРОБКИ ДАНИХ ПРИСКОРЕНИХ ВИПРОБУВАНЬ СКЛАДНИХ ВИРОБІВ
Спеціальність 05.01.02 - Стандартизація та сертифікація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) на кафедрі метрології, стандартизації та сертифікації
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор
Зенкін Анатолій Семенович,
професор кафедри метрології,
стандартизації та сертифікації КНУТД
Офіційні опоненти
доктор технічних наук, професор
Арпентьєв Борис Михайлович,
завідувач кафедри технології
машинобудування Української
інженерно-педагогічної академії (м. Харків)
кандидат технічних наук
Кузнецов Ігор Борисович,
начальник науково-дослідного
відділу 26 Центру (спеціальних робіт)
Воєнстандарту Міністерства оборони
України
Провідна установа Національний технічний університет "ХПІ" Міністерства освіти та науки України (м. Харків)
Захист відбудеться 1 лютого 2002 р. о 12-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.102.01 у Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01011, Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, конференц зал.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну за адресою: 01011, Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, корпус 1.
Автореферат розісланий 26 грудня 2001 р.
 
Вчений секретар спеціалізованої ради,
кандидат технічних наук, доцент
Г.І. Хімічева
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Оцінка і забезпечення надійності при проектуванні, експлуатації та ремонті складних виробів і систем, до яких відносяться вироби космічної, авіаційної, автомобільної, суднобудівної галузей промисловості, радіолокаційні та навігаційні станції, гнучкі автоматизовані виробництва і т. п., є однією з актуальних проблем сучасного машинобудування і приладобудування. Від успішного вирішення цієї проблеми у значній мірі залежать добробут, безпека, реальна незалежність та авторитет України. Така постановка питання повною мірою відноситься до розвитку національної економіки Іорданії.
Слід зазначити, що надійність цілого ряду деталей складних виробів може бути визначена на основі отриманої інформації про їхнії технічний стан (стадія попереднього руйнування) і, зокрема, по наявності структурно-фазових (с.-ф.) неоднорідностей у їхніх тонких (до 10 мкм) поверхневих прошарках. Останнім часом для оцінки с.-ф. неоднорідностей металевої поверхні поряд з традиційними стандартними методами неруйнівного контролю (МНК) використовується енергетичний метод контролю, заснований на оцінці аномалій розподілу потенціалу зовнішньої енергії над місцями локалізації неоднорідностей. Потенціал зовнішньої енергії є параметром, чутливим до великої кількості чинників, що визначають стан поверхні: наявності оксидних плівок, зміни сил зв'язку кристалічних граток, дефектам структури та інш. Чутливість потенціалу зовнішньої енергії до великої кількості діючих чинників є перевагою і, одночасно, недоліком методу, що потребує прийняття спеціальних заходів для урахування впливу всіх чинників і, зокрема, їхньої уніфікації.
Використання енергетичного методу дозволяє скоротити час, що витрачається на проведення досліджень і, тим самим, забезпечує одержання необхідних даних у прискореному режимі випробувань. Проте, при цьому виникає проблема, пов'язана з необхідністю забезпечити мінімальні втрати інформації при виявленні локальних с.-ф. неоднорідностей і їх виділення із сукупності діючих чинників у тонких поверхневих прошарках металевих деталей та вузлів.
Існуючі на сьогодні методики, що дозволяють достовірно контролювати дефекти поверхневого прошарку недосконалі. Серійна апаратура для проведення контролю стадії попереднього руйнування поверхні деталей на Україні та в країнах СНД не випускається.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА УНІФІКОВАНИХ СИСТЕМ ЗБИРАННЯ ТА ОБРОБКИ ДАНИХ ПРИСКОРЕНИХ ВИПРОБУВАНЬ СКЛАДНИХ ВИРОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок