Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ХОРЕОГРАФІЧНА КОРЕКЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ АКРОБАТІВ-СТРИБУНІВ НА ЕТАПІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ

ХОРЕОГРАФІЧНА КОРЕКЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ АКРОБАТІВ-СТРИБУНІВ НА ЕТАПІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ

Назва:
ХОРЕОГРАФІЧНА КОРЕКЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ АКРОБАТІВ-СТРИБУНІВ НА ЕТАПІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,64 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Серебрянська Еліна Олександрівна
УДК: 796.012.656:796.417.001.16
ХОРЕОГРАФІЧНА КОРЕКЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ АКРОБАТІВ-СТРИБУНІВ НА ЕТАПІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ
24.00.01 – Олімпійський і професійний спорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання та спорту
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківській державній академії фізичної культури, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Науковий керівник: | кандидат педагогічних наук, доцент
Муллагільдіна Алла Ядікарівна,
Харківська державна академія фізичної культури,
доцент кафедри гімнастики.
Офіційні опоненти: | доктор біологічних наук, професор
Самойлов Микола Григорович,
Харківська державна академія фізичної культури,
завідувач кафедри педагогіки та психології;
кандидат наук з фізичного виховання та спорту
Сидорова Вікторія Вікторівна,
Донецький державний інститут здоров’я, фізичного виховання та спорту,
доцент кафедри спортивних дисциплін.
Захист відбудеться “21” червня 2007 року о 15.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.862.01 у Харківській державній академії фізичної культури за адресою: 61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури (61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99).
Автореферат розіслано “19” травня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ашанін В.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Для сучасної спортивної акробатики характерне ускладнення змагальної програми, що вимагає наявність високої надійності і стабільності технічної майстерності спортсменів. Останнє обумовлює пошук нових шляхів інтенсифікації тренувального процесу акробатів, що може бути досягнуто при високому рівні усіх видів їх підготовленості.
В технічній підготовці гімнастів хореографія давно стала невід’ємною частиною. За її допомогою виховується рухова культура спортсменів, виразність рухів, поліпшуються координаційні здібності й розвивається гнучкість.
В дослідженнях багатьох авторів значну увагу приділено змісту, спрямованості, особливостям хореографічної підготовки у спорті. В даний час існують численні методичні рекомендації з прикладами хореографічних занять для різних етапів багаторічного тренувального процесу гімнастів (Ж.О. Білокопитова, А.А. Тімошенко, 2002; Л.О. Карпенко; И.О. Шипіліна, 2004).
Ж.О. Білокопитова та А.А. Тімошенко (2002) досліджували особливості використання хореографічної підготовки на початковому етапі тренувань в художній гімнастиці. Фізична підготовка на заняттях з хореографії, спрямованість у річному циклі, класифікація і структура хореографічного заняття в спортивній і художній гімнастиці вивчались ще в 80-ті роки Т.С. Лисицькою.
Методика й організація підготовки акробатів базується на великому практичному досвіді і загальних принципах сучасної системи спортивного тренування (В.Н. Болобан, 1995; В.О. Скакун, 1990). У той же час методичні положення застосування засобів з хореографії в акробатиці сформульовані на емпіричній основі і вимагають експериментального дослідження і логічного обґрунтування.
В зв’язку з цим становиться зрозумілим, що пошук сучасних підходів до організації хореографічної підготовки в спортивній акробатиці є актуальним. Тому науково-методичне обґрунтування, практична розробка і реалізація хореографічних засобів, спрямованих на корекцію фізичної підготовленості акробатів-стрибунів є актуальним науковим напрямком.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано у відповідності зі Зведеним планом науково-дослідної роботи в області фізичної культури і спорту на 2001-2005 рр. за темою: 1.3.11. “Формування системи сенсорного контролю точнісних рухів спортсменів”, (№ держреєстрації 01.01U006476) и на 2006-2010 рр. за темою: 2.2.4. “Удосконалення механізмів управління руховою діяльністю спортсменів”, (№ держреєстрації 01.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ХОРЕОГРАФІЧНА КОРЕКЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ АКРОБАТІВ-СТРИБУНІВ НА ЕТАПІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок