Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення крокуючого конвейєра металургійних печей на основі оцінки навантаженності конструкцій

Удосконалення крокуючого конвейєра металургійних печей на основі оцінки навантаженності конструкцій

Назва:
Удосконалення крокуючого конвейєра металургійних печей на основі оцінки навантаженності конструкцій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,72 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
Лі Юн Цзінь
УДК 621.783.23:621.771(043)
Удосконалення крокуючого конвейєра металургійних
печей на основі оцінки навантаженності конструкцій
 
05.05.08
Машини для металургійного виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
 
Дніпропетровськ 2002
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Національної металургійної академії України
Міністерства освіти і науки України
 
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Валерій Костянтинович Цапко,
Національна металургійна академія України
Завідувач кафедрою машин та
агрегатів металургійного виробництва
Офіційні опоненти
Доктор технічних наук, Чеченєв Володимир Андрійович, генеральній директор концерну “Магнезіт”.
Кандидат технічних наук, доцент, Пхайко Євген Семенович, доцент кафедри механічного обладнання заводів чорної металургії Приазовського державного технічного університету.
Провідна установа
Донецький державний технічний університет, кафедра механічного обладнання заводів чорної металургії, Міністерства освіти і науки України, м. Донецьк.
Захист відбудеться 16.04.2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.084.03 при Національній металургійній академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
З дисертацією можна у бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
Автореферат розісланий 12.03.2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
Доктор технічних наук, професор Л.В.Камкіна
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Робота присвячена поліпшенню технічних показників металургійного обладнання, зокрема, зниженню матеріало- та енергоємності крокуючого конвейєра нагрівальних печей при встановленні гарантованого терміну служби. Завдяки цьому, підвищується надійність механічного обладнання металургійних агрегатів при зменшенні витрат на його виготовлення та експлуатацію.
Необхідність досліджень обумовлена значною масою рухомих частин крокуючого конвейєра, що сприяє збільшенню встановленої потужності приводів. У нових металургійних процесах (наприклад, ливарно-прокатних комплексах) доцільно використовувати печі з крокуючим конвейєром, що мають підвищенні продуктивність, вантажопідйомність та габарити. Для того, щоб їхнє механічне обладнання не було витратним, треба застосовувати сучасні методи проектування. Тому в роботі йдеться про саме такі методи оцінки статичного та динамічного навантажування, а також опору їм елементів конструкцій.
Зв’язок роботи з науковими програмами планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності до Державної науково-технічної програми 5.2 “Надійність та довговічність машин, металофонду та створення будівельних матеріалів” та напрямку наукової діяльності кафедри “машини й агрегати металургійного виробництва” НметАУ – розробка та впровадження високонадійного металургійного устаткування.
Дисертаційна робота відповідає основному науковому напрямку кафедри машин та агрегатів металургійного виробництва.
Мета і задачі дослідження. Поліпшення технічних показників крокуючого конвейєра нагрівальних печей, у першу чергу, зниження матеріало- і енергоємності при дотриманні гарантованого рівня надійності. Об’єкт дослідження – взаємозв’язок технічних показників крокуючого конвейєра нагрівальних печей прокатного виробництва. Предмет дослідження – параметри дійсного навантажування елементів конструкцій конвейєра та опір елементів конструкцій дійсному навантажуванню.
методи дослідження. Для оцінки статичного навантаження використані методи теорії пружності та кінцевих елементів; для визначення динамічного навантаження використана теорія удару та метод механічного імпедансу. Експериментальні дослідження проведені методами теорії опору металів втомі та нелінійної механіки руйнування.
Ідея роботи. Завеликі показники матеріало- та енергоємності крокуючих конвейєрів пов'язані з тим, що при їх створенні в першу чергу задовольняли функціональні потреби, оскільки для нагрівальних печей такий транспортний засіб не був опробованим.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Удосконалення крокуючого конвейєра металургійних печей на основі оцінки навантаженності конструкцій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок