Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИБІР ТА ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ БАГАТОДИСКОВИХ ТРАКТОРНИХ ГАЛЬМ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У мастилі

ВИБІР ТА ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ БАГАТОДИСКОВИХ ТРАКТОРНИХ ГАЛЬМ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У мастилі

Назва:
ВИБІР ТА ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ БАГАТОДИСКОВИХ ТРАКТОРНИХ ГАЛЬМ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У мастилі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,60 KB
Завантажень:
48
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Харківський національний автомобільно-дорожній університет
Абрамов Дмитрій Володимирович
УДК 62-592.11: 631.372
ВИБІР ТА ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ БАГАТОДИСКОВИХ ТРАКТОРНИХ ГАЛЬМ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У мастилі
Спеціальність 05.22.02 - автомобілі та трактори
Автореферат
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Харків-2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Подригало Михайло Абович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри технології машинобудування і ремонту машин Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Федосов Олександр Сергійович, завідувач кафедри проектування технічних систем Сумського національного аграрного університету;
кандидат технічних наук, доцент Грінченко Олександр Степанович, завідувач кафедри надійності та міцності Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться 2 листопада 2005 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.02 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою: Україна, 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за адресою: Україна, 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
Автореферат розісланий “28” вересня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Наглюк І.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. У сучасному тракторобудуванні постійно існує тенденція до збільшення максимальної транспортної швидкості сільськогосподарських колісних тракторів. Відомо, що з підвищенням швидкості трактора зростають вимоги до забезпечення безпеки руху і, відповідно, стають більш жорсткими вимоги до гальмівної системи, оскільки гальмівний шлях трактора та енергія, що поглинається гальмами, за інших рівних умов зростають пропорційно квадрату його швидкості. Постійно підвищуються вимоги до надійності тракторів, особливо до такого показника, як безвідмовність. Стійкою тенденцією розвитку закордонних моделей тракторів є забезпечення ресурсу роботи окремих вузлів порівняно з ресурсом роботи всієї машини
(10-12 тисяч мотогодин) і скорочення трудомісткості технічного обслуговування. Це знаходить відображення в конструкції тракторів та їх агрегатів.
Актуальність теми. Вирішення проблеми підвищення ресурсу фрикційних вузлів з урахуванням постійного росту їх енергонавантаження шляхом використання тертя без мастильного матеріалу приводить до невиправданого росту розмірів і металомісткості, подорожчання фрикційних матеріалів, збільшення їх теплонавантаженості, що негативно впливає на стабільність роботи механізмів. Необхідні якісно нові зміни в конструкції гальмівних механізмів колісних тракторів. Тому все частіше на трактори різних класів встановлюються гальмівні механізми, що працюють зі змащенням, зносостійкість фрикційних пар яких у 4...5 разів вище, ніж при терті без змащення, а ресурс фрикційного вузла досягає необхідних значень. Таким чином, актуальність розробки "мокрих" багатодискових гальмівних механізмів для вітчизняного тракторобудування не викликає сумніву.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до державної програми “Виробництво технологічних комплексів машин і обладнання для агропромислового комплексу у 1998-2005 роки” (Розділ 2. Енергетичні і транспортні засоби), розробленої згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 1 грудня 1997 року “Про розвиток сільськогосподарського машинобудування та забезпечення агропромислового комплексу конкурентоспроможною технікою”.
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – удосконалювання робочих процесів у багатодискових тракторних гальмівних механізмах з уніфікованими парами тертя, що працюють у масляній ванні, за рахунок вибору їх раціональних параметрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ВИБІР ТА ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ БАГАТОДИСКОВИХ ТРАКТОРНИХ ГАЛЬМ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ У мастилі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок