Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ФІНАНСОВИМИ КОШТАМИ У РЕГІОНІ

МОДЕЛЮВАННЯ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ФІНАНСОВИМИ КОШТАМИ У РЕГІОНІ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ФІНАНСОВИМИ КОШТАМИ У РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,97 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кудінов Дмитро Геннадійович
УДК 658.012.4 (043.3)
МОДЕЛЮВАННЯ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ФІНАНСОВИМИ КОШТАМИ У РЕГІОНІ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор
Лисенко Юрій Григорович,
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк).
Офіційні опоненти
доктор економічних наук, професор Заруба Віктор Яковлевич, Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту (м. Харків),
кандидат економічних наук, доцент Оліфіров Олександр Васильович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри комп’ютерних технологій (м.Донецьк).
Провідна установа
Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики (м. Харків).
Захист дисертації відбудеться 24 вересня 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а (8 навч. корпус), великий конференцзал.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 18 серпня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. У трансформаційному циклі економіки України зростає роль організацій, які контролюють поповнення і цільові витрати коштів державного бюджету, що спрямовані на забезпечення задач і функцій, які виконуються органами державної влади різних рівнів управління, а також підприємствами, закладами й установами (економічними об’єктами), діяльність яких забезпечується фінансовою підтримкою держави. У зв’язку з тим, що в сучасних умовах збільшується інтенсивність фінансових потоків, ускладнюється попередній і поточний контроль за цільовим використанням коштів, що виділяються державою для підтримки фінансово-господарської діяльності економічних об’єктів. Однією з таких організацій є Державне казначейство, яке розглядається як підрозділ Міністерства фінансів України, що покликане забезпечити ефективне управління бюджетними коштами й оперативність їх витрат у рамках наявних фінансових ресурсів.
Особливість економічних перетворень трансформаційного циклу щодо діяльності Державного казначейства полягає в її зосередженні в регіонах, і значному зростанні відповідальності регіональних управлінь за цільове використання бюджетних і позабюджетних коштів державними бюджетними підприємствами, закладами і установами.
Часові обмеження на виконання попереднього і поточного контролю в умовах високої динаміки законодавчих документів визначають підвищене навантаження на працівників регіональних управлінь Державного казначейства (УДК), вимагають удосконалення форм і методів роботи в сучасних умовах і визначають відмінні риси їхньої роботи від організацій, що виконують наступний контроль (аудит) виконаних операцій (контрольно-ревізійного управління, податкової інспекції й інших).
У роботах провідних вітчизняних і закордонних учених - економістів Бєлова Н.Г., Белухи Н.Т., Бутинця Ф.Ф., Данилевського Ю.А., Калькутіна В.А., Крамаровського Л.М., Мурашка В.М., Просвєткіна Е.Д., Соловйова Г.А. - освітлені проблеми методики проведення, аналізу і контролю фінансово-господарської діяльності підприємств на етапі наступного контролю (контрольно-ревізійним управлінням, податковою адміністрацією, аудиторською фірмою).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ФІНАНСОВИМИ КОШТАМИ У РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок