Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЛУЖБОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЛУЖБОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЛУЖБОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,41 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Оспіщев Євген Якович
УДК 351.74 (477)+371
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
СЛУЖБОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ КУРСАНТІВ
ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС УКРАЇНИ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління;
аадміністративне право і процес; фінансове право;
інформаційне право.
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному університеті внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Венедиктов Валентин Семенович,
Національний університет внутрішніх
справ, перший проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Пєтков Валерій Петрович,
Кіровоградський юридичний інститут
Національного університету внутрішніх
справ, ректор
кандидат юридичних наук, професор
Битяк Юрій Прокопович,
Науково-дослідний інститут
державного будівництва та місцевого
самоврядування Академії правових наук
України, директор
Провідна установа: Національна академія внутрішніх справ
України, кафедра адміністративного
права і процесу, Міністерство
внутрішніх справ України, м. Київ
Захист відбудеться “3” липня 2004 р. о “14.00” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Національного університету внутріш-ніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитися в загальній бібліотеці Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “2” червня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Каткова Т.В.
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування системи органів внутрішніх справ України, комплектування їх висококваліфікованими кадрами, створення належних умов для виконання ними службових обов'язків є неможливими без забезпечення відповідного наукового управління процесами, пов'язаними зі службовою дисципліною як у практичних органах внутрішніх справ, так і на першочерговому етапі підготовки фахівців у вищих навчальних закладах МВС України. Успішне виконання складних і відповідальних завдань, поставлених перед вищими навчальними закладами з підготовки фахівців, прямо залежить від рівня дотримання особовим складом службових повноважень, вимог законності та службової дисципліни, що забезпечують належну організованість і готовність курсантів до процесу навчання та виконання обов'язків з охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю, громадської безпеки, і є запорукою підвищення авторитету і престижу органів МВС України.
За нинішніх умов ці питання набувають особливої актуальності, викликають велику стурбованість держави і суспільства, а зволікання з їх вирішенням сприяє зниженню якості підготовки фахівців, призводить до безповоротних матеріальних витрат і, в остаточному підсумку, знижує ефективність заходів, спрямованих на зміцнення правопорядку. Протягом останніх п'яти років спостерігається тенденція до збільшення кількості порушень службової дисципліни, допущених курсантами. Серед перемінного складу спостерігаються факти вживання спиртними напоями, втрати службових документів, дорожньо-транспортних пригод, брутальності в поводженні з громадянами тощо. Розв'язувані керівництвом вищих навчальних закладів на різних рівнях та етапах навчання курсантів задачі щодо недопущення останніми порушень службової дисципліни насичені як правовими, так і організаційними елементами. Багато з них пов'язані з організаційними процесами адаптації курсантів до умов навчального закладу закритого типу. З іншого боку, чинне нормативно-правове забезпечення функціонування управління дисциплінарної системи не в повній мірі виконує своє призначення, яке полягає в регулюванні найбільш важливих суспільних відносин, що стосуються основних прав, свобод та інтересів людини. Нормативно-правові акти спеціального характеру, спрямовані на вирішення дисциплінарних проблем, не повною мірою враховують організаційну та психологічну складову управління процесом забезпечення службової дисципліни, не містять наукових понять адаптації курсантів вищих навчальних закладів МВС України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СЛУЖБОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок