Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВІБРАЦІЙНИЙ ГІДРОПРИВОД ПЛИТИ ПРЕСУВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ У СМІТТЄВОЗАХ

ВІБРАЦІЙНИЙ ГІДРОПРИВОД ПЛИТИ ПРЕСУВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ У СМІТТЄВОЗАХ

Назва:
ВІБРАЦІЙНИЙ ГІДРОПРИВОД ПЛИТИ ПРЕСУВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ У СМІТТЄВОЗАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,64 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Березюк Олег Володимирович
УДК 629.114.4; 621.61/85
ВІБРАЦІЙНИЙ ГІДРОПРИВОД ПЛИТИ ПРЕСУВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ У СМІТТЄВОЗАХ
Спеціальність: 05.02.03 – Системи приводів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології підвищення зносостійкості Вінницького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, доцент
Савуляк Валерій Іванович,
Вінницький національний технічний університет, завідувач кафедри технології підвищення зносостійкості
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Анісімов Віктор Федорович,
Вінницький державний аграрний університет, завідувач кафедри тракторів та автомобілів;
кандидат технічних наук
Стасюк Віктор Михайлович,
Луцький державний технічний університет,
доцент кафедри безпеки життєдіяльності.
Провідна установа: | Національний технічний університет України
„Київський політехнічний інститут”,
кафедра прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться " 12 " 05 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.03 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий " 6 " 04 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Дерібо О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для потреб комунального господарства України необхідні високопродуктивні багатофункціональні спеціальні автомобілі (сміттєвози) для збирання твердих побутових відходів (ТПВ), яких у містах i селищах міського типу країни щорічно утворюється близько 40 млн. м3, 96,5% яких вивозяться на полігони i сміттєзвалища, 2,2% спалюються, 1,3% перероблюються. Щорічне збільшення обсягу ТПВ складає 0,5%. Тільки на перевезення відходів до місця утилізації при середній відстані 30 кілометрів витрачається більше 45 тисяч тонн пального в рік.
В постанові Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 року № 265 "Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами" говориться, що "… протягом 2005-2011 років буде … проведене забезпечення сучасними високоефективними сміттєвозами …".
На сьогодні сміттєвози мають робочі органи переважно з гідравлічним приводом, параметри якого далекі від оптимальних, внаслідок відсутності інженерної методики та довідково-нормативної бази для їх розрахунків, що призводить до значних зайвих витрат на збирання та транспортування ТПВ.
В залежності від походження ТПВ, фракційного складу, пори року та погодних умов їх щільність змінюється в межах від 100 до 500 кг/м3. Тому після вивантаження кожного контейнера з ТПВ у бункер сміттєвоза обов’язково виконується операція їх ущільнення. Чим вищий коефіцієнт ущільнення, тим краще використовується об'єм бункера та вантажопідйомність автомобіля. У сміттєвозах вітчизняного виробництва відходи вдається ущільнювати в 2,2 рази, що значно менше ніж на кращих світових зразках цієї техніки. Додатковим недоліком недостатнього коефіцієнту ущільнення є неповне видалення рідкої фракції ТПВ на місці їх збирання. Внаслідок цього частина цієї фракції витікає на вулиці населених пунктів, що забруднює їх та зменшує епідеміологічну стійкість.
Таким чином, вдосконалення гідравлічного приводу з метою підвищення ефективності використання сміттєвозів за рахунок збільшення коефіцієнта ущільнення твердих побутових відходів є актуальною науково-технічною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася на кафедрі технології підвищення зносостійкості Вінницького національного технічного університету. Тема роботи відповідає основним науковим напрямкам кафедри. Дослідження проводились у відповідності до договорів про творчу співдружність між Вінницьким національним технічним університетом та ВАТ “АТЕКО” (Турбівський машинобудівний завод), номера державної реєстрації 0104U009000 та 0104U009001.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВІБРАЦІЙНИЙ ГІДРОПРИВОД ПЛИТИ ПРЕСУВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ У СМІТТЄВОЗАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок