Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСНОВИ ТЕОРІЇ ПРОЕКТУВАННЯ ТОРЦЕВИХ ФАСОННИХ ФРЕЗ

ОСНОВИ ТЕОРІЇ ПРОЕКТУВАННЯ ТОРЦЕВИХ ФАСОННИХ ФРЕЗ

Назва:
ОСНОВИ ТЕОРІЇ ПРОЕКТУВАННЯ ТОРЦЕВИХ ФАСОННИХ ФРЕЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,53 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“Київський політехнічний інститут”
УДК 621.914.22
Герасимчук Олена Михайлівна
ОСНОВИ ТЕОРІЇ ПРОЕКТУВАННЯ ТОРЦЕВИХ ФАСОННИХ ФРЕЗ
Спеціальність 05.03.01 –
Процеси механічної обробки, верстати та інструменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інструментального виробництва Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: Заслужений діяч вищої школи України, доктор технічних наук, професор Родін Петро Родіонович,
Національний технічний Університет України “КПІ”,
професор кафедри інструментального виробництва
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Румбешта Валентин Олександрович,
Національний технічний університет України "КПІ",
професор кафедри виробництва приладів
кандидат технічних наук, доцент
Виговський Георгій Миколайович,
Житомирський інженерно-технологічний інститут (м. Житомир),
проректор з організаційно-навчальної роботи
Провідна установа: Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” (м. Харків), кафедра різання матеріалів та різальних інструментів
Захист відбудеться 18.04.2005 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.11 при Національному технічному університеті України “КПІ” за адресою: Київ, проспект Перемоги, 37, ауд.214 головного корпусу.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “КПІ” за адресою: м.Київ, пр. Премоги, 37.
Автореферат розісланий 16.03.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д.т.н., професор Майборода В.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Торцеві фрези, призначені для обробки плоских поверхонь широко використовуються в промисловості, як при чорновій, так і при чистовій обробці. Ці фрези всебічно досліджені, є багато конструкцій з раціональними схемами зрізання припуску, визначені оптимальні геометричні параметри, створена теорія проектування таких фрез і розроблені рекомендації, щодо їх застосування в залежності від умов експлуатації.
Однак, процеси обробки фасонних поверхонь торцевими фасонними фрезами досліджені недостатньо. Відома лише невелика кількість робіт, в яких досліджувались процеси обробки фасонних поверхонь торцевими фрезами.
У цих роботах розглядалось, головним чином, формоутворення поверхонь торцевими фрезами, що працюють за генераторною схемою зрізання припуску. Закономірності ж формоутворення фасонних поверхонь торцевими фрезами, що працюють за профільною схемою зрізання припуску не розроблені, не вирішені питання їх затилування, аналізу геометричних параметрів різальної частини, профілювання різних типів торцевих фрез.
Тому розробка теорії проектування торцевих фасонних фрез є актуальною задачею і має велике наукове і практичне значення.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у відповідності до тематичного плану науково-дослідницьких робіт Міністерства освіти і науки України і є частиною досліджень за держбюджетною темою “Блочний профільний інструмент з механічним кріпленням різальних елементів, армованих твердим сплавом і надтвердими матеріалами” (№ державної реєстрації 0197 V018337), держбюджетною темою № 2364 “Розробка теоретичних основ формоутворення поверхонь різальної частини інструментів” (№ державної реєстрації 0100 U000679) і держбюджетною темою № 2215 "Розробка теоретичних основ формоутворення фасонних поверхонь торцевими фрезами" (№ державної реєстрації 0198U000648).
Мета і завдання дослідження – розробка теоретичних основ проектування торцевих фрез із профільною схемою зрізання припуску та на їх основі розширення області використання торцевих фрез і створення фрез підвищеної працездатності.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі задачі:
1. Провести аналіз сучасного стану формоутворення при фрезеруванні фасонних поверхонь.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОСНОВИ ТЕОРІЇ ПРОЕКТУВАННЯ ТОРЦЕВИХ ФАСОННИХ ФРЕЗ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок