Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УРАХУВАННЯ ДЕГРЕСИВНИХ І ПРОГРЕСИВНИХ ВИТРАТ В ЕКОНОМІЧНОМУ ОЦІНЮВАННІ ДІЯЛЬНОСТІ МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

УРАХУВАННЯ ДЕГРЕСИВНИХ І ПРОГРЕСИВНИХ ВИТРАТ В ЕКОНОМІЧНОМУ ОЦІНЮВАННІ ДІЯЛЬНОСТІ МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
УРАХУВАННЯ ДЕГРЕСИВНИХ І ПРОГРЕСИВНИХ ВИТРАТ В ЕКОНОМІЧНОМУ ОЦІНЮВАННІ ДІЯЛЬНОСТІ МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,22 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
КОГУТ УЛЯНА ІГОРІВНА
УДК 338.512; 65.011.44:621
УРАХУВАННЯ ДЕГРЕСИВНИХ І ПРОГРЕСИВНИХ ВИТРАТ В ЕКОНОМІЧНОМУ ОЦІНЮВАННІ ДІЯЛЬНОСТІ МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (машинобудування та приладобудування)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів-2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
заслужений працівник народної освіти України
КУЗЬМІН ОЛЕГ ЄВГЕНОВИЧ,
Національний університет “Львівська політехніка”,
директор навчально-наукового інституту
економіки і менеджменту
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
ДАНИЛЮК МИКОЛА ОЛЕКСІЙОВИЧ,
Івано-Франківський національний технічний університет
нафти і газу,
завідувач кафедри економіки підприємства
кандидат економічних наук, доцент
ПАРТИН ГАЛИНА ОСТАПІВНА,
Львівський інститут банківської справи
Університету банківської справи
Національного банку України,
декан фінансово-економічного факультету
Захист відбудеться “24” грудня 2007 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С.Бандери, 12, ІV навчальний корпус, ауд.209-А).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “19” листопада 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.е.н. Завербний А.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку суспільства супроводжується різноманітними трансформаціями економічних систем, швидкозмінністю середовища, в якому функціонують підприємства, в тому числі машинобудівної галузі. Ці зміни породжують нові умови господарювання, зумовлюють необхідність пошуку нових підходів в управлінні діяльністю машинобудівного підприємства, нових методів зниження витрат як засобів успішного існування та розвитку.
Виробничо-господарська діяльність машинобудівного підприємства особливо пов’язана зі споживанням ресурсів, вартість яких становлять витрати. Витрати як об’єктивна категорія впливають на результати діяльності підприємства. В умовах ринку діяльність підприємства покликана, по-перше, забезпечити максимально можливий позитивний результат; по-друге, виживання в жорсткій конкурентній боротьбі, яка також набирає нових форм. В ринковій економіці витрати стають основою вибору найкращого із альтернативних варіантів розвитку та управлінських рішень, виступають орієнтиром встановлення ціни на продукцію, є основною складовою доходу підприємства та передумовою зростання його прибутку, відносним вимірником ефективності діяльності тощо. Зважаючи на це, витрати займають важливе місце в управлінні машинобудівними підприємствами, діяльність яких характеризується значним рівнем витратомісткості, та є визначальним чинником ефективності господарювання.
Питання, пов’язані з місцем та роллю витрат в управлінні діяльністю підприємства та у забезпеченні економічної ефективності її результатів, досліджували такі вітчизняні та іноземні науковці: А.Аксєнєнко, І.Алєксєєв, І.Будіщева, Ф.Бутинець, А.Герасимчук, С.Голов, Ф.Гюнтер, М.Данилюк, Н.Данілочкіна, К.Друрі, А.Загородній, В.Загорський, Г.Захарчин, О.Карпенко, Є.Крикавський, О.Кузьмін, В.Лень, В.Лук’янова, К.Меллерович, О.Мельник, Л.Нападовська, О.Орлов, В.Панасюк, Г.Партин, Й.Петрович, С.Покропивний, Ю.Стадницький, І.Тивончук, А.Турило, Ю.Цал-Цалко, М.Чумаченко, А.Яругова та інші. В працях наведених авторів висвітлюється сутність і значення управління витратами як складової загальної системи управління діяльністю підприємства, теоретичні, методичні й практичні питання організації системи управління витратами, пропонуються різні підходи до класифікації витрат, їх аналізування і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: УРАХУВАННЯ ДЕГРЕСИВНИХ І ПРОГРЕСИВНИХ ВИТРАТ В ЕКОНОМІЧНОМУ ОЦІНЮВАННІ ДІЯЛЬНОСТІ МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок