Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТОВАРОЗНАВЧА ХАРАКТЕРИСТИКА НОВИХ ВИДІВ ЗАМОРОЖЕНИХ ГАРБУЗОВИХ ОВОЧІВ

ТОВАРОЗНАВЧА ХАРАКТЕРИСТИКА НОВИХ ВИДІВ ЗАМОРОЖЕНИХ ГАРБУЗОВИХ ОВОЧІВ

Назва:
ТОВАРОЗНАВЧА ХАРАКТЕРИСТИКА НОВИХ ВИДІВ ЗАМОРОЖЕНИХ ГАРБУЗОВИХ ОВОЧІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,57 KB
Завантажень:
57
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Белінська Світлана Омелянівна
УДК 664.046.3
ТОВАРОЗНАВЧА ХАРАКТЕРИСТИКА НОВИХ ВИДІВ
ЗАМОРОЖЕНИХ ГАРБУЗОВИХ ОВОЧІВ
Спеціальність 05.18.15 –
товарознавство харчових продуктів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському державному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: заслужений працівник народної
освіти України,
доктор технічних наук, доцент
Орлова Наталія Язепівна,
Київський державний торговельно-
економічний університет, професор
Офіційні опоненти: заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Жук Юрій Тимофійович,
Полтавський кооперативний інститут,
професор
доктор технічних наук, професор
Кисла Любов Василівна,
директор Центру оцінки якості сировини та
готової продукції НДІХТ при Українському
державному університеті харчових технологій
Провідна установа: Харківська державна академія технології
та організації харчування
Міністерства освіти і науки України,
кафедра товарознавства харчових продуктів,
м. Харків
Захист відбудеться “5” жовтня 2000 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.02 Київського державного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського державного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий “ 1 “ вересня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ТИЩЕНКО Є.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і ступінь дослідженості теми. Основним джерелом вітамінів, легкозасвоюваних вуглеводів, ферментів, клітковини, пектинових та мінеральних речовин є свіжі плоди та овочі. Проте виражена сезонність споживання, обмежений термін зберігання та втрати при цьому передбачають пошук ефективних технологій переробки та зберігання плодів та овочів. Одним із найефективніших способів консервування рослинної сировини при найменших втратах і максимальному збереженні харчових та смакових властивостей є заморожування з подальшим низькотемпературним зберіганням. Цей спосіб дозволяє максимально зберегти вихідні сенсорні властивості та харчову цінність продукції рослинництва, характеризується нижчим рівнем затрат (порівняно із стерилізацією), компактністю і зручністю тари, підвищеним рівнем готовності для індивідуального споживання. Зростання інтересу і попиту споживачів до заморожених плодів та овочів в умовах ринкової політики України свідчить про необхідність розширення масштабів холодильної переробки сільськогосподарської продукції та урізноманітнення асортименту швидкозаморожених овочів, що сприятиме вирішенню проблеми раціонального та адекватного харчування в умовах сучасної економічної та екологічної ситуації в Україні.
Серед овочів, які займають чільне місце в раціоні харчування населення завдяки своїм лікувальним властивостям є овочі родини гарбузових. Однак вони не знайшли широкого розповсюдження для консервування шляхом заморожування через характерні смакові властивості, розслаблення консистенції та підвищення соковіддачі, яке відбувається після розморожування. Тому доцільним є пошук способів стабілізації якості заморожених гарбузових овочів шляхом їх попередньої обробки.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до плану науково-дослідних та дослідно-конструкторських розробок Міністерства сільського господарства та продовольства за темою: “Дослідження теплофізичних, біохімічних і товарних властивостей видів і сортів плодоовочевої продукції у процесі охолодження, заморожування та холодильного зберігання ” згідно з наказом №181 від 10.06.96р
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка нових видів заморожених гарбузових овочів із поліпшеними споживними властивостями та визначення оптимальних способів стабілізації вихідних властивостей сировини під час заморожування, холодильного зберігання та розморожування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТОВАРОЗНАВЧА ХАРАКТЕРИСТИКА НОВИХ ВИДІВ ЗАМОРОЖЕНИХ ГАРБУЗОВИХ ОВОЧІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок