Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Міжнародне співробітництво держав у боротьбі з фальшивомонетництвом

Міжнародне співробітництво держав у боротьбі з фальшивомонетництвом

Назва:
Міжнародне співробітництво держав у боротьбі з фальшивомонетництвом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,86 KB
Завантажень:
241
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ІНСТИТУТ ЗАКОНОДАВСТВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Войціховський Андрій Васильович
УДК 341.4
Міжнародне співробітництво держав у боротьбі з фальшивомонетництвом
Спеціальність 12.00.11 – міжнародне право
Автореферат
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі конституційного і міжнародного права Національного університету внутрішніх справ
Науковий керівник
- кандидат юридичних наук, професор Семенов Володимир Сергійович , професор кафедри міжнародного права і державного права зарубіжних країн Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого
- кандидат юридичних наук, доцент Сироїд Тетяна Леонідівна, доцент кафедри конституційного і міжнародного права Національного університету внутрішніх справ
Офіційні опоненти:
Доктор юридичних наук, професор Баймуратов Михайло Олександрович, проректор Одеської національної юридичної академії
Кандидат юридичних наук, доцент Мицик Всеволод Всеволодович, доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Провідна установа - Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, кафедра міжнародного права і державного права зарубіжних країн (м. Харків)
Захист відбудеться “7” липня 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.26.867.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук у Інституті законодавства Верховної Ради України (04053, м. Київ, провулок Несторівський, 4)
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту законодавства Верховної Ради України (04053, м. Київ, провулок Несторівський, 4)
Автореферат розісланий “6” червня 2005 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Биков О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Завдяки властивості впливу на благополуччя людей гроші завжди були об'єктом пильної уваги з боку злочинців, які вигадували різні способи їх отримання. Одним із поширених способів злочинного отримання грошей було і залишається фальшивомонетництво.
Фальшивомонетництво як злочин вийшов за межі традиційних внутрішньодержавних проблем і набуває дедалі більшого міжнародного значення. Виготовлення фальшивих грошей стало важливою галуззю бізнесу міжнародної організованої злочинності, засобом підриву однією державою економіки іншої і одним із методів діяльності екстремістських груп.
Міжнародне право визнає особливу небезпеку фальшивомонетництва для суспільства і кваліфікує його як злочин міжнародного характеру, що посягає на нормальні відносини між державами. Міжнародна конвенція по боротьбі з підробкою грошових знаків 1929 року віднесла підробку грошових знаків до загальнокримінальних злочинів, з якими повинні вести боротьбу всі держави. Сучасний розвиток грошово-платіжних відносин і міжнародне співробітництво в боротьбі зі злочинністю призвели до того, що низка положень конвенції вважаються застарілими. Розробка і прийняття міжнародно-правової угоди, яка дозволить державам здійснювати співробітництво в боротьбі з фальшивомонетництвом у різних напрямах, вважається одним із першочергових завдань для створення ефективної системи протидії злочину.
Проблема боротьби з фальшивомонетництвом є вельми актуальною для України, оскільки цей злочин набув значних розмірів у всіх регіонах держави.
Актуальність даного дослідження на сучасному етапі обумовлена тим, що:
- у вітчизняній міжнародно-правовій доктрині відсутні фундаментальні дослідження з питань співробітництва держав у боротьбі з фальшивомонетництвом;
- участь України в міжнародно-правовій співпраці в галузі боротьби з фальшивомонетництвом потребує спеціальних досліджень для розробки виваженої і збалансованої міжнародно-правової позиції стосовно цієї проблеми.
Рівень наукової дослідженості теми дисертації. У вітчизняній юридичній науці не проводилося спеціальних комплексних досліджень з питань міжнародного співробітництва держав у боротьбі з фальшивомонетництвом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Міжнародне співробітництво держав у боротьбі з фальшивомонетництвом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок