Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: КЛІНІКА, РАННЯ ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ У НОВОНАРОДЖЕНИХ

КЛІНІКА, РАННЯ ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ У НОВОНАРОДЖЕНИХ / сторінка 2

Назва:
КЛІНІКА, РАННЯ ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ У НОВОНАРОДЖЕНИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,95 KB
Завантажень:
19
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
П.Писарєва, С.М.Толкач, 2001; А.Н.Ожогов та співавт., 2001).
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана згідно з планом науково-дослідних робіт Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України і є фрагментом комплексної науково-дослідної роботи відділення наукових проблем невиношування вагітності Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України України „Удосконалити і розробити діагностику та ефективні технології лікування герпес-вірусних інфекцій у вагітних" (№ державної реєстрації 01.02.U001069, шифр теми ВК 20.00.07.02).
Мета роботи: удосконалити комплекс лікувально-профілактичних заходів та розробити діагностичні критерії для новонароджених, які народились від матерів, інфікованих ЦМВ, що сприятиме зменшенню захворюваності та інвалідизації цих дітей.
Задачі дослідження
1.
Вивчити клінічний перебіг раннього неонатального періоду у немовлят, що народилися у матерів, які інфіковані ЦМВ.
2.
Розробити та впровадити комплекс діагностичних заходів для новонароджених від матерів, інфікованих ЦМВІ.
3.
Вивчити показники клітинного та гуморального імунітету в динаміці постнатального періоду у новонароджених від матерів, які інфіковані ЦМВ.
4.
Провести клініко-лабораторні співставлення у новонароджених від матерів, інфікованих ЦМВІ, і розробити критерії для визначення інфікованості дітей.
5.
На підставі отриманих даних розробити схему лікувально-профілактичних заходів із застосуванням імуноглобуліну антицитомегало-вірусного людини рідкого у новонароджених від матерів, інфікованих ЦМВІ.
Об’єкт дослідження - перебіг раннього неонатального періоду у новонароджених від матерів, інфікованих ЦМВ.
Предмет дослідження – стан клітинного і гуморального імунітету, структура клітин плаценти, морфо-функціональний стан мозкових структур у новонароджених від матерів, інфікованих ЦМВ.
Методи дослідження: загальноклінічні, інструментальні, імунологічні, цитологічні, статистичні.
Наукова новизна одержаних результатів. Встановлено особливості клінічного перебігу періоду ранньої неонатальної адаптації у новонароджених від матерів, інфікованих ЦМВІ, в залежності від проведеного лікування. Розроблено комплекс діагностичних критеріїв внутрішньоутробного інфікувания новонароджених, що включає показники клінічних, імунологічних, цитологічних досліджень. Доведена необхідність дослідження відбитків плаценти в перші години після пологів для ранньої діагностики інфікованості дітей. Розроблено новий метод лікування ЦМВ-інфікованих і хворих новонароджених дітей і вивчена його ефективність.
Практичне значення одержаних результатів. На основі отриманих результатів розроблено і впроваджено комплекс діагностичних критеріїв ранньої діагностики інфікованості новонароджених, що включає тести: цитологічні дослідження відбитків материнської та плодової частин плаценти, визначення специфічних антитіл G та М до ЦМВ і полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР). Обгрунтований та запропонований до впровадження в практику відділень неонатології удосконалений комплекс лікування ЦМВ-інфікованих новонароджених із застосуванням першого вітчизняного препарату для лікування ЦМВІ – імуноглобуліну антицитомегаловірусного людини рідкого.
Впровадження результатів досліджень в практику. Результати роботи впроваджені у пологовому будинку № 7 м.Києва, у пологових будинках Харківської, Полтавської областей, а також обласному пологовому будинку м.Сімферополя (АР Крим).
Особистий внесок здобувача. Автором особисто при плануванні роботи проведений патентний пошук та аналіз літератури за темою дисертації. Здійснено відбір тематичних хворих, проведено клініко-статистичний аналіз перебігу раннього неонатального періоду 90 новонароджених в залежності від проведеного лікування та 30 новонароджених групи порівняння. Проведено забір матеріалу для проведення серологічних, імунологічних та цитологічних досліджень, здійснено аналіз отриманих результатів. Розроблений та впроваджений комплекс діагностичних досліджень. Розроблений комплекс лікувальних заходів для новонароджених від матерів, інфікованих ЦМВІ, з використанням імуноглобуліну антицитомегаловірусного людини рідкого.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: КЛІНІКА, РАННЯ ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ У НОВОНАРОДЖЕНИХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок