Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: КЛІНІКА, РАННЯ ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ У НОВОНАРОДЖЕНИХ

КЛІНІКА, РАННЯ ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ У НОВОНАРОДЖЕНИХ / сторінка 9

Назва:
КЛІНІКА, РАННЯ ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ У НОВОНАРОДЖЕНИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,95 KB
Завантажень:
19
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

3.
Морфологічні особливості плаценти у жінок-носіїв цитомегаловірусної та герпетичної інфекції // Лікарська справа. – 2002. - № 5-6. – С.65-69 (співавт. Єщенко О.І., Писарев А.О., Толкач С.М., Величко Т.М.) – набір матеріалу, підготовка до друку.
4.
Клінічний перебіг вагітності, пологів та стан новонародженого у жінок, інфікованих цитомегаловірусом // Перинатологія та педіатрія.- 2002.- № 3.- С. 19-21 (співавт. Толкач С.М., Писарев А.О., Медведенко Г.Ф.) – набір та статистична обробка матеріалу.
5.
Профилактика цитомегаловирусной инфекции у новорожденных // Матеріали регіон. наук.-практ. конф. "Актуальні питання неонатології та дитячого харчування". – Вінниця, 2002. – С.95-96 (співавт Писарев А.О., Величко Т.М., Кузовик О.О., Знаменська М.А.) – аналіз отриманих даних.
6.
Профілактика цитомегаловірусної інфекції у новонароджених // Актуальні питання неонатології. Клінічні лекції та матеріали 1-ої наук.-практ. школи-семінару. – К., 2003. – С.214- 216 (співавт Знаменська Т.К., Писарев А.О.) – аналіз і статистична обробка матеріалу.
АНОТАЦІЯ
Пояркова О.А. Клініка, рання діагностика та лікування цитомегаловірусної інфекції у новонароджених. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.10 - педіатрія. Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, Київ, 2003.
Дисертація присвячена актуальному питанню сучасної неонатології -ранній діагностиці та лікуванню цитомегаловірусної інфекції у новонароджених.
Рання постнатальна діагностика внутрішньоутробного ЦМВ-інфікування новонароджених проводилась із застосуванням цитологічних досліджень відбитків материнської та плодової частин плаценти, визначення специфічних антитіл G та М до ЦМВ і полімеразної ланцюгової реакції. Діагноз вродженої ЦМВ-інфекції пропонується вважати верифікованим за наявності у відбитках плаценти ушкоджених ЦМВ клітин, специфічних імуноглобулінів М антитіл у крові новонародженого, імуноглобулінів G антитіл у високих титрах у матері і дитини, позитивної полімеразної ланцюгової реакції, ехо-включень та кальцифікатів у мозковій тканині при нейросонографії.
Виявлені зміни імунологічного статусу новонароджених від ЦМВ інфікованих матерів спонукали до застосування препарату, який не тільки діє на ЦМВ але й сприяє підвищенню імунологічних показників, а тим самим імунному захисту дитини – імуноглобуліну антицитомегаловірусного людини рідкого. Доведена висока ефективність застосування препарату (поліпшення клінічного стану новонароджених, регресія та ліквідація синдромів дизадаптації, позитивна динаміка показників клітинного та гуморального імунітету протягом 1-го місяця лікування) дозволила рекомендувати його для впровадження в практику.
Ключові слова: новонароджений, цитомегаловірусна інфекція, діагностика, лікування, неонатальний період.
АННОТАЦИЯ
Пояркова О.А. Клиника, ранняя диагностика и лечение цитомегаловирусной инфекции у новорожденных. – Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата медицинских наук по специальности 14.01.10 – педиатрия. – Институт педиатрии, акушерства и гинекологии АМН Украины, Киев, 2003.
Диссертация посвящена вопросам ранней диагностики и лечения цитомегаловирусной инфекции у новорожденных от ЦМВ-инфицированных матерей. В динамике раннего неонатального периода обследовано 120 новорожденных, из них 90 от матерей, инфицированных ЦМВ, (основная группа) и 30 детей от соматически здоровых женщин (группа сравнения). Для достижения поставленной цели у обследованных новорожденных наряду с общеклиническими исследованиями на первые, третьи и пятые сутки жизни проводили ультразвуковое исследование структур головного мозга, иммунологические и серологические исследования.
Установлено, что 83,3 % детей от ЦМВ-инфицированных матерей рождаются в состоянии асфиксии, из них 67,7 % - средней и 15,6 % - тяжелой степени. У 30 % детей снижена масса тела, распространены дизадаптационные синдромы (у 18,9 % - синдром дыхательных нарушений, у 35,6% - неврологические нарушения, у 6,7% - геморрагический синдром, у 3,3% - гипогликемический синдром, у 8,9 % - нарушения терморегуляции).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: КЛІНІКА, РАННЯ ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ У НОВОНАРОДЖЕНИХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок