Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВІДТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ АВІАПІДПРИЄМСТВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІЗИНГУ

ВІДТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ АВІАПІДПРИЄМСТВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІЗИНГУ

Назва:
ВІДТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ АВІАПІДПРИЄМСТВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІЗИНГУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,73 KB
Завантажень:
456
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
В першому розділі дисертаційного дослідження в ході вивчення існуюч
их теоретичних положень було визначено, що лізинг за своєю


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІВАШЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 330.31:330.14:333.187.6(043.3)
ВІДТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ АВІАПІДПРИЄМСТВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІЗИНГУ
Спеціальність 08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат економічних наук, доцент Старосельський Микола Іванович,
Національний авіаційний університет, кафедра менеджменту організацій, завідувач.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Сич Євгеній Миколайович,
Київський університет економіки і технологій транспорту Міністерства транспорту і зв’язку України, кафедра економіки підприємств транспорту, завідувач;
кандидат економічних наук, Петровський Олег Миколайович,
управління власності та корпоративних прав Державіаслужби України, начальник.
Провідна установа: Національний транспортний університет, кафедра менеджменту та підприємництва, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 24 вересня 2005 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 в Національному авіаційному університеті за адресою: 03058 Київ, проспект Космонавта Комарова, 1,
корпус 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058 Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “22” серпня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Матвєєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основний капітал є однією з важливих складових, що бере активну участь у процесах відтворення матеріальних цінностей на всіх стадіях суспільного виробництва.
Сучасний стан економіки свідчить про те, що суспільство не продукує матеріальні цінності, а лише споживає раніш створені, в результаті чого спотворюється процес відтворення та нагромадження основного капіталу країни.
Проблеми оновлення основного капіталу та відтворення основних фондів досліджувались в роботах таких видатних вчених як Д.Рікардо, А.Сміта, Р.Хікса, сучасних економістів - Л.Абалкіна, С.Брю, М.Бурди, Ч.Виплоша, Е.Долана, П.Кругмана, Д.Ліндсея, К. Макконнелла, В. Нордгауза, М. Обстфельда, П. Самуельсона та українських науковців, таких як В. Геєць, Б.Кваснюк та інших; в сфері організації й підвищення ефективності роботи різних видів транспорту необхідно виділити наукові праці О.О.Бакаєва, М.Н.Бідняка Ю.Ф.Кулаєва, В.Г.Коби, В.Н.Панченка, Є.М.Сича, В.М.Загорулька, В.Т.Єлагіна, В.В.Мови, В.Г.Шинкаренка, Г.М.Юна, В.О. Рибалкіна та інших.
Аналіз факторів росту суспільної продуктивності праці показує, що три чверті її залежить від підвищення техніко-технологічного рівня виробництва, а подальше припадає на ряд факторів - організацію праці, впровадження інновацій тощо. Тому постійне й своєчасне оновлення та ефективне використання основного капіталу є вагомим джерелом економії суспільної праці й важливим показником росту продуктивності. Таким чином, активізація відтворення основного капіталу та підвищення його віддачі є нагальним завданням національної економіки будь-якої держави.
Це повністю стосується й економіки України, яка в 1991 р. проголосила курс ринкових реформ. Успішне їх проведення вимагає створення нового інтегрального конкурентного та інституціального середовища, включаючи ринкову інфраструктуру, що здійснюється виключно шляхом інвестування. Збільшення обсягів інвестування активізує процес відтворення основного капіталу, підвищує ефективність виробничо-фінансової діяльності підприємств і, зрештою, створює умови для більш повного задово-лення нагальних соціальних потреб.
Як свідчить статистика, у транспортній сфері, зокрема авіаційній, як і в інших галузях економіки спостерігається швидке моральне та фізичне старіння основних фондів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВІДТВОРЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ АВІАПІДПРИЄМСТВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІЗИНГУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок