Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> кадрове забезпечення ЯКОСТІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

кадрове забезпечення ЯКОСТІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
кадрове забезпечення ЯКОСТІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,84 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського
СІМЧЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 658.562 : 331.101.3
кадрове забезпечення ЯКОСТІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація
і управління підприємствами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України на кафедрі менеджменту
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Довгань Людмила Євгеніївна
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
професор кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Дайновський Юрій Анатолійович
Львівська комерційна академія
завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, професор
Піддубна Лариса Петрівна
Академія муніципального управління (м. Київ)
старший науковий співробітник
професор кафедри державного управління та
місцевого самоврядування
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України
кафедра менеджменту (м. Тернопіль)
Захист відбудеться 05.02.2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.051.06 у Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського за адресою: 95006, м. Сімферополь, проспект В. І. Вернадського, 4, корпус Б, конференцзал.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Таврійського національного університета ім. В.І. Вернадського за адресою: 95006, м. Сімферополь, проспект В. І. Вернадського, 4.
Автореферат розісланий 04.01.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент С. Ю. Цьохла


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Реформування економіки України у напряму структурно-інноваційних перетворень характеризується змінами в організаційно-економічних, правових формах суб’єктів господарювання, мотивах, ціннісних орієнтаціях їхньої діяльності. Новий етап розвитку економіки спрямований на формування превентивних заходів управління за умов трансформаційних процесів на макро- та мікроекономічних рівнях. Вирішення цих завдань супроводжується уповільненням темпів економічного зростання: приріст реального ВВП та промислового виробництва зменшився у 2,0 рази, виробництва товарів народного споживання - у 2,1 раза, продукції сільського господарства - у 5,4 раза. Суттєво знизилися прибутковість підприємств та рівень рентабельності економіки, що стало основним чинником істотного уповільнення темпів зростання інвестицій в Україні: зі 120,8 % у 2001 р. до 103,8 % у 2002 р.
Серед причин розвитку проблемної ситуації, пов’язаної з різким падінням результативності управління як на державному, регіональному рівнях, так і на рівні підприємства, превалюють ті, що значною мірою обумовлені низьким рівнем якості вітчизняних систем управління, а саме: невідповідністю функціонально-структурної організації підприємства встановленим цільовим орієнтирам, відсутністю ув’язування стратегічних та оперативних планів, недосконалою організацією управлінської роботи, низьким рівнем якості роботи керівного складу підприємств.
З урахуванням сучасних тенденцій в економіці особливого значення набувають питання підвищення якості систем управління на рівні підприємств, оскільки сучасний етап реформування суспільно-економічних відносин спрямований саме на створення середовища здорової конкуренції, зміцнення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств. Це підтверджується результатами фундаментальних системних досліджень з питань управління економічним розвитком підприємств, які висвітлюються у працях вітчизняних вчених: Гейця В., Герасимчука В., Голікова В., Дайновського Ю., Кардаша В., Колота А., Крамаренко В., Кудряшова А., Кузьміна О., Лукінова І., Павленка А., Піддубної Л., Подсолонка В., Чумаченка Н. Проблеми підвищення якості систем управління досліджуються у роботах Андрієнко В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: кадрове забезпечення ЯКОСТІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок