Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДУВАННЯ)

ФОРМУВАННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДУВАННЯ)

Назва:
ФОРМУВАННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДУВАННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,17 KB
Завантажень:
195
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ РИНКУ ТА ЕКОНОМІКО-
ЕКОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
МУХАВИШ САЛАМЕХ АЛІ АЛЬ-АУДАТ
УДК 621: 658.5.01|:004
ФОРМУВАННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ
СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ
(НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДУВАННЯ)
Спеціальність: 08.00.04 ?
Економіка та управління підприємствами
(машинобудівної галузі)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса ? 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному політехнічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
ПРОДІУС Іван Прокопович,
Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, зав. кафедрою.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ВАЛУЄВ Борис Іванович,
Одеській державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України, зав. кафедрою;
доктор економічних наук, професор
РЕДЬКІН Олександр Семенович,
Одеській інститут фінансів Українського державного університету економіки і фінансів Міністерства освіти і науки України, заст. директора з наукової роботи, зав. кафедрою.
Захист відбудеться “11” жовтня 2007 р. о “15” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.177.01 в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою 65044, м.
Одеса, Французький бульвар, 29.
Автореферат розісланий “4” жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковальова Н.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Світові тенденції постіндустріального розвитку суспільства ставлять промисловим підприємствам задачі швидкого прийняття управлінських рішень і пристосування до змін. Суттєво змінилася роль інформаційного і технологічного забезпечення процесу управління. Інформаційні технології управління з допоміжного і другорядного фактору перетворилися у вирішальний фактор конкурентоспроможності і відтворення. При наявності відповідного середовища здійснюється перехід від традиційних методів управління до інформаційно-технологічних, що забезпечує високу інтеграцію в сфері управлінських рішень. Реформування української промисловості свідчить про те, що масштабні та надзвичайно складні перетворення вимагають значних зусиль для рішення інформаційних задач забезпечення стабілізації та економічного зростання промислового виробництва. Незважаючи на наявний прогрес у розвитку промислового виробництва за останні роки, ця галузь ще не відповідає рівню функціонування відповідних галузей розвинених закордонних країн. На багатьох підприємствах промисловості існує проблема управління інформацією. Керівництву підприємства приходиться оперувати величезною кількістю інформації і приймати своєчасні і вірні рішення. Від ступені інформованості керівника, від швидкості отримання актуальної інформації залежить своєчасне прийняття ефективних управлінських рішень. Розвиток інформаційних технологій і систем управління приводить до інституційних перетворень підприємств і забезпечує перехід до якісно нового рівня. У зв'язку із цим необхідно впровадження та розвиток комплексних інформаційних систем управління, направлених на підвищення економічної ефективності та розвиток промислового виробництва.
Рішенням проблеми формування сучасних механізмів управління в промисловому виробництві і загальними економічними проблемами промислових підприємств займались і займаються відомі українські та закордонні учені: Амоша О.І., Бельтюков Є.А, Буркинський Б.В., Валуєв Б.І., Гончарова Н.П., Мельник Л.Г., Редькін О.С., Чумаченко М.Г, Грузнов І.І., Захарченко В.І., Кузьмін О.Є., Осипов В.І., Вудкок Д., Дейт К., Дика В., Друкер П., Мескон М. та інші. Однак залишається багато невирішених теоретичних і практичних питань впровадження та використання нових інформаційних технологій управління промисловими підприємствами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДУВАННЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок