Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ГАНІЗАЦІЯ МОДУЛЬНОГО КУРСОВОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАННЯ І ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ РОБІТНИКІВ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОФІЛЮ

ГАНІЗАЦІЯ МОДУЛЬНОГО КУРСОВОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАННЯ І ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ РОБІТНИКІВ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОФІЛЮ / сторінка 11

Назва:
ГАНІЗАЦІЯ МОДУЛЬНОГО КУРСОВОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАННЯ І ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ РОБІТНИКІВ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОФІЛЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,55 KB
Завантажень:
84
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

Експериментально доведено доцільність структури інтегрованих програм курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю, що представлені у вигляді блоків початкової, середньої та високої кваліфікації. Для початкової кваліфікації (2 розряд) передбачено зміст, який включає прості види штукатурних робіт; середній рівень кваліфікації (3 розряд) ґрунтується на виконанні поліпшених видів робіт; кваліфікація високого рівня (4,5,6 розряди) передбачає виконання високоякісної штукатурки, складних і особливо складних робіт з обштукатурення поверхонь.
5. Система дидактичних модулів курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників з професії „Штукатур” побудована на основі інтегрованих програм, складається із 17 дидактичних модулів і спрямована на гнучке і прискорене формування у робітників будівельного профілю професійних компетенцій. У проектуванні системи дидактичних модулів враховувалися види і зміст початкових професійних навичок, споріднених професійних навичок, а також складного комплексу навичок і вмінь робітників з професії „Штукатур”.
Особливості методики організації курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю на основі дидактичних модулів полягають у розробці індивідуальної модульної програми на основі вхідного тестування слухачів; формуванні знань, умінь і навичок з кожного дидактичного елемента; здійсненні самоконтролю, корекції дій та контролю навчальних досягнень слухачів.
Експериментально доведено, що запропонована система дидактичних модулів забезпечує формування професійних умінь слухачів від початкового до самого високого кваліфікаційного рівня.
6. Комплексне методичне забезпечення модульного курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю впроваджено у ПТНЗ та на виробництві й охоплює інтегровані програми, комплекти дидактичних модулів, робочі навчальні плани, засоби письмового інструктування, методичні рекомендації щодо засвоєння дидактичних елементів.
Методичні рекомендації щодо організації модульного курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю у ПТНЗ й на виробництві розроблені автором з урахуванням результатів експериментальної роботи.
7. Здійснення комплексного аналізу дослідження дає змогу стверджувати, що модульне курсове професійно-технічне навчання і підвищення кваліфікації є гнучким, ефективним і таким, що заслуговує впровадження у практичну діяльність ПТНЗ, структурних підрозділів державної служби зайнятості, а також на виробництві, що здійснюють підготовку робітничих кадрів для будівельної галузі. Результати експертної оцінки щодо практичної придатності системи дидактичних модулів курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю також дають підстави стверджувати можливість її ефективного використання. Отже, проведене дослідження підтвердило висунуту нами гіпотезу.
Теоретичні та практичні результати дисертаційного дослідження доцільно використовувати навчальним і науково-методичним центрам професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України, відповідним структурним підрозділам галузевих міністерств, державної служби зайнятості, професійно-технічним навчальним закладам з метою організації модульного курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю та на виробництві.
Здійснене дослідження не вичерпує всіх аспектів проблеми розвитку курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю. Подальших досліджень потребують: теоретико-методологічне обґрунтування курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю як цілісної педагогічної системи; порівняльно-педагогічне вивчення світових і європейських систем професійного навчання фахівців будівельного профілю; управління курсовим професійно-технічним навчанням і підвищенням кваліфікації робітничих кадрів з окремих спеціальностей; моніторинг якості підготовки фахівців будівельного профілю тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ГАНІЗАЦІЯ МОДУЛЬНОГО КУРСОВОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАННЯ І ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ РОБІТНИКІВ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОФІЛЮ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок