Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ГАНІЗАЦІЯ МОДУЛЬНОГО КУРСОВОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАННЯ І ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ РОБІТНИКІВ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОФІЛЮ

Загрузка...

ГАНІЗАЦІЯ МОДУЛЬНОГО КУРСОВОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАННЯ І ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ РОБІТНИКІВ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОФІЛЮ / сторінка 3

Назва:
ГАНІЗАЦІЯ МОДУЛЬНОГО КУРСОВОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАННЯ І ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ РОБІТНИКІВ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОФІЛЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,55 KB
Завантажень:
84
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

Зв’язок роботи з науковими програмами і планами. Дисертаційне дослідження виконано відповідно до тематичного плану наукових досліджень Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України з теми „Дидактичні засади професійного навчання в умовах неперервної освіти” (РК №102 U 600398).
Тема дисертації затверджена вченою радою Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України 25 березня 2004 р. (протокол № ) та узгоджена у Раді з координації наукових досліджень у галузі педагогіки і психології в Україні 25 квітня 2004 р. (протокол № 5).
Об’єкт дослідження: професійне навчання робітників на виробництві.
Предмет дослідження: модульна організація курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю.
Мета дослідження: теоретично обґрунтувати, розробити та експериментально перевірити зміст, форми курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю на модульній основі; створити систему дидактичних модулів, методику та комплексне методичне забезпечення організації навчання на їх основі.
Концептуальна ідея дослідження полягає в тому, що організація курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю має бути спрямована на задоволення потреб особистості фахівця в неперервному професійному зростанні з урахуванням вимог ринку праці до рівня його конкурентоспроможності, мобільності, здатності до оволодіння суміжними професіями, переключення на нові види діяльності, освоєння сучасних будівельних технологій. Курсове професійно-технічне навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю на модульній основі має ґрунтуватися на стандартах компетентності, спрямованих на оволодіння знаннями, уміннями й навичками з конкретних видів робіт. Відтак, організація курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю має здійснюватися на основі модульного, інтегрованого та диференційованого підходів до формування початкового, середнього й високого кваліфікаційного рівнів.
Гіпотеза дослідження ґрунтується на припущенні, що ефективність курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю підвищиться за умов: застосування модульного підходу до навчання, як такого, що відповідає сучасним технологіям; оновлення змісту професійного навчання на основі врахування сучасних будівельних технологій та вимог робочого місця до рівня кваліфікації робітників; інтеграції змісту професійно-теоретичної й професійно-практичної підготовки; розробки та впровадження системи дидактичних модулів, методики організації навчання на їх основі, засобів комплексно-методичного забезпечення.
Відповідно до мети та гіпотези визначено такі завдання:
1. Проаналізувати стан досліджуваної проблеми в сучасній психолого-педагогічній, економічній, соціологічній літературі та на практиці.
2. Обґрунтувати сучасні кваліфікаційні вимоги до робітників будівельного профілю.
3. Теоретично обґрунтувати та розробити зміст модульного курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників з професії „Штукатур”.
4. Розробити та експериментально перевірити систему дидактичних модулів, методику організації модульного курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю.
5. Створити і впровадити комплексне методичне забезпечення дидактичних модулів, підготувати методичні рекомендації для слухачів та інженерно-педагогічних працівників щодо організації модульного курсового професійно-технічного навчання і підвищення кваліфікації робітників будівельного профілю у професійно-технічних навчальних закладах й на виробництві.
Методологічною основою дослідження стали філософські положення теорії наукового пізнання, методологія системного аналізу; провідні положення соціології, педагогіки і психології; концептуальні ідеї розвитку неперервної професійної освіти; принципи неперервності, цілевизначення, наступності, модульності, інтеграції, диференціації, особистісно розвивальний та діяльністний підходи у навчальному процесі, що дає можливість враховувати індивідуальні особливості слухачів як суб’єктів навчання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ГАНІЗАЦІЯ МОДУЛЬНОГО КУРСОВОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАННЯ І ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ РОБІТНИКІВ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОФІЛЮ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок