Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ СУМІСНОГО ВИКОРИСТАННЯ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ СИГНАЛІВ І ЗГОРТКОВИХ КОДІВ

ЕФЕКТИВНІСТЬ СУМІСНОГО ВИКОРИСТАННЯ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ СИГНАЛІВ І ЗГОРТКОВИХ КОДІВ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ СУМІСНОГО ВИКОРИСТАННЯ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ СИГНАЛІВ І ЗГОРТКОВИХ КОДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,79 KB
Завантажень:
40
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Одеська національна академія зв’язку ім. О. С. Попова
Басов Віктор Євгенович
УДК 621.391.037.372
ЕФЕКТИВНІСТЬ СУМІСНОГО ВИКОРИСТАННЯ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ СИГНАЛІВ І ЗГОРТКОВИХ КОДІВ
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О. С. Попова Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор Захарченко М. В., Одеська національна академія зв’язку ім. О. С. Попова, Міністерства транспорту та зв’язку України, професор кафедри.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Семенко А. І., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій Міністерства транспорту та зв’язку України м. Київ, професор кафедри;
кандидат технічних наук, доцент Пашолок П. О. Одеська національна академія зв’язку ім. О. С. Попова, Міністерства транспорту та зв’язку України, доцент кафедри.
Провідна установа – | Український науково-дослідний інститут зв’язку м. Київ
Захист відбудеться “ 30 ” червня 2006 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д41.816.02 в Одеській національній академії зв’язку ім. О. С. Попова за адресою: вул. Кузнєчна, 1, м. Одеса, 65029.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова за адресою: вул. Кузнєчна, 1, м. Одеса, 65029.
Автореферат розісланий “___”_________2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради к.т.н., доц. Ложковський А. Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Практично завжди при розробці завадостійких кодів, як двійкових, так і недвійкових, алфавіт символів на вході кодеру співпадав з алфавітом на виході кодеру, що обмежувало можливості побудови сигнально-кодових конструкцій в яких кількість сигналів завжди повинна дорівнювати цілому ступеню від основи вхідного алфавіту коду.
Застосування нових кодів дозволяє обійти це обмеження й ефективно узгодити інші енергетично ефективні ансамблі сигналів з кодами в СКК, які раніше узгоджувати не вдавалося.
Крім того, раніше не проводилися дослідження в області розробки СКК на основі турбо-кодів і ансамблів таймерних сигналів.
Подібні задачі, що не одержали до останнього часу свого розв‘язання вимагають розробки нових методів і варіантів рішень, що і досліджується в даній дисертації.
Таким чином, задачі дослідження характеристик завадостійкості нових згорткових кодів – кодів зі скороченим алфавітом і СКК на основі таймерних сигналів і турбо-кодів є актуальними і являють собою як теоретичний, так і практичний інтерес.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Досліджені в роботі проблеми безпосередньо витікають із задач в області науки, сформульованих в “Концепції розвитку ВАТ “УКРТЕЛЕКОМ” до 2005 року”, а також у “Переліку державних, наукових і науково-технічних програм по пріоритетних напрямах розвитку науки і техніки на 2002-2006 роки”, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України №1716 від 24.12.2001 р. Основні результати використано в науково-дослідних темах, які проводяться в Одеській національній академії зв’язку ім. О. С. Попова на замовлення і за планами Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації України і Державними програмами створення Єдиної національної системи зв’язку України та Національної програми інформатизації, затвердженими Кабінетом Міністрів та Верховною Радою України відповідно.
Мета і задачі дослідження це дослідження характеристик завадостійкості кодів зі скороченим алфавітом та характеристик завадостійкості сигнально-кодових конструкцій на підставі згорткових кодів та таймерних сигналів. Для досягнення мети в роботі розв’язано наступні задачі:
1. Доказано нелінійність згорткових кодів зі скороченим алфавітом.
2. Вперше доказано можливість декодування кодів зі скороченим алфавітом за допомогою декодера Вітербі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ СУМІСНОГО ВИКОРИСТАННЯ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ СИГНАЛІВ І ЗГОРТКОВИХ КОДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок