Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ КРЕДИТНОЇ КООПЕРАЦІЇ В УКРАЇНІ

ЕКОНОМІЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ КРЕДИТНОЇ КООПЕРАЦІЇ В УКРАЇНІ

Назва:
ЕКОНОМІЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ КРЕДИТНОЇ КООПЕРАЦІЇ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,70 KB
Завантажень:
338
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Полтавський університет споживчої кооперації України
ПОЖАР АРТЕМ АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 334.732.2 (477)
ЕКОНОМІЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ КРЕДИТНОЇ КООПЕРАЦІЇ В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Полтава – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському університеті споживчої кооперації України Міністерства освіти і науки України (м. Полтава) на кафедрі кооперації
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Гончаренко Владислав Васильович,
Полтавський університет споживчої кооперації України, проректор з міжнародних зв’язків, завідувач кафедри грошового обігу і кредиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Папаіка Олександр Олексійович,
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського,
завідувач кафедри банківської справи;
кандидат економічних наук
Оленчик Андрій Ярославович,
Державна комісія з регулювання
ринків фінансових послуг України (м. Київ),
директор департаменту нагляду за кредитними установами.
Захист відбудеться „21” листопада 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 44.877.01 у Полтавському університеті споживчої кооперації України за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Коваля 3.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського університету споживчої кооперації України за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Коваля 3.
Автореферат розісланий „ 19 жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.П. Сторожук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Майже п’ятнадцять років в Україні триває процес відродження організацій кредитної кооперації у вигляді унікальних громадсько-фінансових установ – кредитних спілок. На початок 2007 р., близько 760 кредитних спілок об’єднували понад 1,8 млн членів і мали 3,2 млрд грн активів. Кредитні спілки поступово займають належне місце у фінансово-кредитній системі країни. Однак їх розвиток супроводжується певними проблемами та окремими негативними моментами. Зокрема, недостатнє розуміння в суспільстві особливої неприбуткової кооперативної природи кредитних спілок призводить до відходу від класичних міжнародних принципів діяльності кредитних спілок. Це, в свою чергу, веде до значних деформацій як економічного, так і соціального характеру розвитку кредитної кооперації. У зв’язку з цим виникає необхідність глибокого дослідження теоретичних і практичних засад діяльності та розвитку кредитних спілок в Україні в сучасних ринкових умовах з метою удосконалення існуючих та визначення нових напрямів, шляхів і конкретних засобів підвищення ефективності їх функціонування.
Окремі питання ідеології, історії, тенденцій розвитку кредитно-кооперативного руху розглядалися у працях зарубіжних та вітчизняних дослідників: Ф. Райффайзена, Г. Шульце-Деліча, В. Гааза, Д. Річардсона, К. Махона, С. Ріка, А. Еванса, Б. Бранча, С. Баучера, М. Туган-Барановського, А. Анциферова, М. Алімана, М. Шкляра, І. Витановича та інших. Широке коло питань діяльності кредитних спілок досліджувалося у працях В. Гончаренка, О. Пантелеймоненка, А. Оленчика, Р. Коцовської та інших. Різні аспекти діяльності суб’єктів фінансового ринку в Україні досліджувались І. Лютим, А. Поддєрьогіним, О. Папаікою та іншими вітчизняними вченими. Однак проблеми сучасного розвитку українських кредитних спілок на мікрорівні ще не знайшли достатнього відображення в економічній науковій думці. Донині залишаються не розв’язаними питання формування надійної соціально-економічної основи для заснування і подальшого успішного розвитку кредитних спілок в Україні, проблеми вдосконалення державного регулювання діяльності та менеджменту спілок. Необхідним є пошук шляхів підвищення ефективності забезпечення кредитними спілками фінансових потреб населення та суб’єктів малого бізнесу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ КРЕДИТНОЇ КООПЕРАЦІЇ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок