Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА І ПРОГНОЗУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ОБОРОТНОГО КАПІТАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

ОЦІНКА І ПРОГНОЗУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ОБОРОТНОГО КАПІТАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ОЦІНКА І ПРОГНОЗУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ОБОРОТНОГО КАПІТАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,00 KB
Завантажень:
22
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки україни
Хмельницький національний університет
ІВАСИШИН ОЛЬГА ІВАНІВНА
УДК 330.142.26
ОЦІНКА І ПРОГНОЗУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
ВИКОРИСТАННЯ ОБОРОТНОГО КАПІТАЛУ
ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький - 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Міністерства освіти і науки України, м. Івано-Франківськ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Благун Іван Семенович,
Прикарпатський національний університет
ім. Василя Стефаника
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Бельтюков Євген Афанасійович,
Одеський національний політехнічний університет
Міністерства освіти і науки України,
pавідувач кафедри економіки підприємств
кандидат економічних наук, доцент
Квасницька Раїса Степанівна,
Хмельницький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри фінансів та банківської справи
Провідна установа: Тернопільський державний економічний університет, Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки підприємств і корпорацій
Захист відбудеться 19 вересня 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.052.01 Хмельницького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Хмельницького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 110.
Автореферат розісланий 18 серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н. В. Скринник


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Функціонування підприємств в ринковому середовищі, яке послугувало каталізатором інституційних змін, проблема забезпечення неперервного процесу виробництва в значній мірі визначається ефективним використанням оборотного капіталу.
Досягнення цієї мети в умовах нестабільної економіки вимагає вдосконалення методики аналізу і оцінки структури використання оборотного капіталу з метою мінімізації ризиків, які пов’язані з відбором джерел його фінансування.
Відповідно до цього дослідження процесу формування і використання оборотного капіталу, якому властивий системний характер, вимагає розробки певних методів і моделей, які б адекватно відображали досліджувані проблеми.
Важливий внесок у створення фундаментального підґрунтя для таких досліджень внесли вітчизняні та зарубіжні вчені: О. Авраменко, Л. Бабич, Є. Бельтюков, І. Благун, І. Бланк, В. Бойко, Є. Брігхем, Ван Хорна Дж. К., П. Бунич, І. Зайцева, А. Золотарьов, С. Калабухова, Р. Квасницька, М. Крейніна, А. Лебедєв, Н. Лісіціан, О. Магазаник, В. Маргасова, Т. Момот, Л. Павлова, Л. Пан, В. Перламутров, Ю. Петленко, Р. Савон, Л. Фролов, А. Шило, В. Шокун та інші.
Разом з тим, аналіз результатів наукових досліджень показує, що теоретичні і практичні питання оцінки і прогнозування ефективності використання оборотного капіталу є ще недостатньо розробленими.
Тому, наявність окремих проблем, їх теоретичних і практичних значень та відсутність на цей час розробок в даній сфері обумовили актуальність вибору теми дослідження, її мету та завдання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. исертаційна робота виконана у відповідності з планом науково-дослідних робіт Прикарпатського національного університету і є частиною комплексної теми „Моделювання соціально-економічного розвитку економіко-виробничих структур в ринкових умовах” (ДР 0102U004510) кафедри економічної кібернетики. Особистий внесок автора полягає в розробці методів і моделей оцінки і прогнозування ефективності використання оборотного капіталу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОЦІНКА І ПРОГНОЗУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ОБОРОТНОГО КАПІТАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок