Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВ ЗА УМОВ НЕСТАБІЛЬНОГО ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВ ЗА УМОВ НЕСТАБІЛЬНОГО ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Назва:
УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВ ЗА УМОВ НЕСТАБІЛЬНОГО ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,94 KB
Завантажень:
25
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ЛОПАТОВСЬКИЙ ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ
УДК 338.45:654:330.131.7(477)
УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВ ЗА УМОВ НЕСТАБІЛЬНОГО ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
Спеціальність 08.00.04 – економіка та
управління підприємствами (харчова промисловість)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Хмельницькому національному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Войнаренко Михайло Петрович,
Хмельницький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
проректор з науково-педагогічної роботи,
завідувач кафедри обліку та аудиту
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор
Христіановський Вадим Володимирович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
перший проректор, завідувач кафедри математики і математичних методів в економіці
кандидат економічних наук, доцент
Лукянова Валентина Вячеславівна
Хмельницький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри економіки підприємства
та підприємництва
Захист відбудеться “24” червня 2008 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук у Національному університеті харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68, навчальний корпус В, аудиторія 502.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “23” травня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Марченко В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. За умов становлення нових конкурентних відносин між суб’єктами господарювання та переходу до формування моделі ринкової економіки посилюється вплив ризиків на ефективність діяльності будь-якого підприємства. Це пов’язано з зміною концептуальної ролі держави в управлінні економікою, яка за сучасних умов не бере на себе ризики підприємства, а виступає лише регулятором та контролером відносин між господарюючими суб’єктами. За цих умов підвищується значення врахування ризиків, які стають постійними супутниками підприємницької діяльності і є чинниками поступального розвитку економічної системи в цілому та кожного конкретного підприємства зокрема (в разі відповідального підходу до управління ризиками).
Проблеми оцінки та управління ризиками розглядаються у наукових працях вітчизняних та іноземних вчених. Велику увагу цим питанням надавали І.Т. Балабанов, Т. Бартон, В.В. Вітлінський, В.Н. Вяткин, В.В. Глущенко, П.Г. Грабовий, В.М. Гранатуров, Р.М. Качалов, В.В. Лук’янова, А.А. Мазаракі, Н.І. Машина, Л.А. Савицька, А.О. Старостіна, О.Л. Устенко, А.М. Фомичев, Дж. Хемптон, М.В. Хохлов, В.В. Христіановський, Т.М. Цай, В.В. Черкасов та ін.
Разом з тим, в існуючій науковій та навчальній літературі не достатньо зустрічаються дослідження, пов’язані з комплексним процесом управління ризиками, застосування якого, як показує існуюча практика ведення бізнесу, дає найбільш оптимальні результати.
Проблеми ефективної роботи підприємств пов’язані з значними змінами у зовнішньому середовищі підприємства і їх впливом на результати діяльності суб’єктів господарювання. Це підвищує актуальність застосування та постійного удосконалення процесу управління ризиками, який дозволить вчасно реагувати на подібні зміни. Розробка та впровадження ефективної системи управління ризиками дає змогу господарюючому суб’єкту стабільно функціонувати на ринку, здобувати конкурентні переваги, незважаючи на значні впливи політичних, економічних та соціальних чинників.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась згідно з тематикою держбюджетної науково-дослідної роботи кафедри обліку та аудиту Хмельницького національного університету № 2Б-2006 “Прогресивні стратегії та технології управління організаційними структурами підприємств та їх об’єднань” (номер державної реєстрації 0106U001003).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВ ЗА УМОВ НЕСТАБІЛЬНОГО ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок