Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ ВИЗНАЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РЯДУ ПОТУЖНОСТЕЙ ВАНТАЖНИХ ЕЛЕКТРОВОЗІВ ДЛЯ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ

НАУКОВІ ОСНОВИ ВИЗНАЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РЯДУ ПОТУЖНОСТЕЙ ВАНТАЖНИХ ЕЛЕКТРОВОЗІВ ДЛЯ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ ВИЗНАЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РЯДУ ПОТУЖНОСТЕЙ ВАНТАЖНИХ ЕЛЕКТРОВОЗІВ ДЛЯ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,84 KB
Завантажень:
147
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Дніпропетровський державний технічний університет залізничного тр
анспорту


Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту
Гетьман Геннадій Кузьмич
УДК 629. 42. 001. 57: 629. 4. 016. 2
НАУКОВІ ОСНОВИ ВИЗНАЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РЯДУ ПОТУЖНОСТЕЙ ВАНТАЖНИХ ЕЛЕКТРОВОЗІВ ДЛЯ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ
Спеціальність 05.22.09 - електротранспорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук
Дніпропетровськ - 2001 р.
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий консультант – доктор технічних наук, професор Босов Аркадій Аркадійович, Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, професор кафедри “Прикладна математика”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Браташ Віктор Олександрович, Український науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут електоровозобудування, м. Дніпропетровськ, директор;
доктор технічних наук, професор Панасенко Микола Васильович, Харківська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри “Системи електричної тяги”.
доктор технічних наук, професор Павленко Альберт Прокопійович, кафедра “Рухомий склад залізниць” Київського інституту залізничного транспорту, професор.
Провідна установа – Східноукраїнський національний університет, Міністерство освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться 14. 06. 2001 р. в 14 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.820.01 при Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту (ДІІТ) за адресою: 49010, МШС, м. Дніпропетровськ, вул. Акад. В.А. Лазаряна 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці університету.
Автореферат розісланий 11.05.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, д.т.н., професор __________ М.О. Костін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В умовах ринкових економічних відносин стабільність функціонування залізничного транспорту визначається відповідністю ступеня раціоналізації експлуатаційної роботи умовам забезпечення конкурентноздатності залізничних перевезень у порівнянні з альтернативними видами транспорту.
Раціоналізація процесу перевезень неможлива без окреслення необхідного рівня технічної оснащеності залізниць, який визначається параметрами тягових і маневрових засобів, довжиною приймально-відправних колій станцій, припустимими максимальними швидкостями руху, параметрами системи тягового електропостачання тощо.
Можливі межі варіації найважливіших показників експлуатації залізниць, що визначають конкурентноздатність і економічність залізничних перевезень, - маси і швидкості руху вантажних поїздів за інших рівних умов визначаються дотичною потужністю локомотива, що може бути реалізована на керівному підйомі та у діапазоні швидкості руху від розрахункової до максимально припустимої. Тому визначення теоретичних і реальних основних параметрів перспективних локомотивів - одна з найважливіших задач у проблемі раціоналізації залізничних перевезень.
Актуальність теми дослідження. Стан тягових засобів залізниць України на даний момент не відповідає вимогам організації експлуатаційної роботи. Особливо гостро відзначена невідповідність відчувається на електрифікованих лініях, на які припадає головна частка вантажних і пасажирських перевезень. Так, на початок 1999 року 67 % електровозів постійного і 26 % електровозів змінного струму, що знаходяться в експлуатації, виробили свій ресурс і повинні бути виключені з інвентарного парку. До 2020 року практично усі вантажні електровози, які експлуатуються в даний час на залізницях України, вичерпають свій ресурс.
Перед Укрзалізницею стоїть складна задача оновлення електровозного парку. Сказане підтверджується прийнятими Міністерством транспорту України й Укрзалізницею рішеннями по насиченню електровозного парку новими електровозами, що знайшли відбиток у документі "Концепція та програма реконструкції на залізничному транспорті України".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ ВИЗНАЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РЯДУ ПОТУЖНОСТЕЙ ВАНТАЖНИХ ЕЛЕКТРОВОЗІВ ДЛЯ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок