Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЯК ФАКТОР СТВОРЕННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІСНУВАННЯ СИСТЕМИ КОЛЕКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ У ЄВРОПІ

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЯК ФАКТОР СТВОРЕННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІСНУВАННЯ СИСТЕМИ КОЛЕКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ У ЄВРОПІ

Назва:
ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЯК ФАКТОР СТВОРЕННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІСНУВАННЯ СИСТЕМИ КОЛЕКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ У ЄВРОПІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,52 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
На правах рукопису
УДК 355/359(477):327(477:4)
ПУЛИМ Олександр Вікторович
ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЯК ФАКТОР
СТВОРЕННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІСНУВАННЯ
СИСТЕМИ КОЛЕКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ У ЄВРОПІ
Спеціальність: 20.02.22 – військова історія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Львів - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі історії України, науки і техніки Інституту гуманітарної освіти Національного університету “Львівська політехніка”.
Науковий керівник: кандидат філософських наук, доцент
Гусєв Віктор Іванович, начальник навчального відділу Військового інституту при Національному університеті “Львівська політехніка”.
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, професор
Кондратюк Костянтин Костянтинович, завідувач кафедри новітньої історії України Львівського національного університету ім. І.Франка;
кандидат історичних наук, доцент
Пасічник Михайло Степанович, доцент кафедри українознавства Української академії друкарства.
Провідна установа: кафедра історії війн і воєнного мистецтва Національної академії оборони України.
Захист відбудеться 25 травня 2001 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.052.15 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою:
79013, м.Львів-13, вул.. вул. Степана Бандери, 12, корп. 4, ауд. 204.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів-13, вул.. Професорська, 1
Автореферат розісланий 24 квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
К.35.052.15
доцент Гусєв В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження визначається тим, що останнім часом стало помітним зростання інтересу науковців і громадськості до миротворчої діяльності Збройних сил України. Але, незважаючи на досить розвинуту історіографію новітнього українського війська, привертає увагу ще недостатньо вивчена проблема його місця та ролі в процесах миротворчості України, участі в миротворчих операціях під егідою Організації Об’єднаних Націй та Організації з безпеки та співробітництва в Європі та в системі міжнародних зв’язків нашої держави.
Обґрунтуванням необхідності проведення даного дослідження є відсутність узагальнюючої роботи, що підбивала б комплексний підсумок історіографічному напрямку цієї проблеми.
Науковий аналіз цих матеріалів, пов’язаний з поставленою у даній дисертації проблемою, покликаний розкрити роль Збройних cил України в процесах створення системи національної безпеки, участі армії України в зовнішньополітичній діяльності держави, формуванні її міжнародного іміджу, ролі і місця незалежної України в регіональній і світовій сис-темах колективної безпеки.
Об’єктом дослідження є миротворча діяльність Збройних cил України в період з 1992 по 2000 рік.
Предметом дослідження є історія розвитку миротворчої діяльності Збройних сил України, участь військових підрозділів українського війська в миротворчих контингентах під егідою Організації Об’єднаних Націй та проводом НАТО.
Зв’язок роботи з планами наукових досліджень. Наукова робота є складовою частиною досліджень із науково-дослідницької проблематики Інституту гуманітарної освіти Національного університету "Львівська політехніка" та Львівського військового ордена Червоної Зірки інституту ім. гетьмана П.Сагайдачного при Національному університеті "Львівська політехніка". Вона органічно доповнює і розширює плани наукових досліджень, розкриваючи один із аспектів діяльності Збройних сил України.
Хронологічні рамки дослідження охоплюють період з січня 1992 по грудень 2000 року, тобто проміжок часу, коли власно закладалися підвалини створення українського війська і світ вперше дізнався про існування підрозділів українських миротворців та зміг оцінити їх внесок у створення системи регіональної та світової системи колективної безпеки.
Метою дослідження є всебічне вивчення подій і відтворення цілісної картини участі Збройних cил України в налагодженні військових міжнародних зв’язків та дій у складі миротворчих контингентів на основі опублікованих документів і матеріалів Української держави та військової преси.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЯК ФАКТОР СТВОРЕННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІСНУВАННЯ СИСТЕМИ КОЛЕКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ У ЄВРОПІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок