Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕІНЖИНІРИНГ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ

РЕІНЖИНІРИНГ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ

Назва:
РЕІНЖИНІРИНГ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,49 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МЕЛЬНИК ІГОР ЄВГЕНОВИЧ
УДК 658.821
РЕІНЖИНІРИНГ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація
управління підприємствами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Київ
2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Європейському університеті
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Ареф’єва Олена Володимирівна,
Європейський університет (м. Київ),
зав. кафедрою економіки.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Козьменко Сергій Миколайович,
Сумський державний університет, (м. Суми).
професор кафедри управління;

кандидат економічних наук, доцент
Ткаченко Юрій Володимирович
Державний інститут підготовки кадрів,
проректор з науково-дослідної роботи доцент кафедри економіки підприємства (м. Київ).
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерство освіти і науки України,
кафедра логісти та маркетингу (м. Львів).
Захист відбудеться “25” лютого 2005 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К 26.063.01 у Європейському університеті за адресою: 03115, м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16-в
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16-в
Автореферат розісланий “25” січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П. Луцій
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сучасний стан економіки України характеризується відносною економічною стабільністю, що створює сприятливі умови для подальших структурних трансформацій та динамічного розвитку галузей національної економіки, зокрема сфери послуг. Саме у цієї сфері, що є соціально значущою для населення країни, створюються споживчі вартості, які задовольняють найширші людські потреби.
Актуальність теми дослідження зумовлена динамікою ринкових перетворень, підвищенням рівня конкуренції та зростаючими вимогами до забезпечення дієвості бізнесу у мінливому зовнішньому середовищі. Протягом всього періоду економічних трансформацій сфера послуг зазнала значних позитивних змін, які в основному характеризуються привабливими кількісними показниками, досягнутими завдяки переважно екстенсивним факторам розвитку. Але сьогодні ці фактори вже не забезпечують необхідну номенклатуру та якість послуг, адекватних вимогам сучасного ринку і зростаючим потребам споживачів.
Реалізація стратегії розвитку сфери послуг вимагає від підприємств пошуку нових шляхів подальшої інтенсифікації своєї діяльності, здійснення докорінних змін у підходах до організації і управління бізнесом. Існує нагальна потреба у застосуванні новітніх методів, технологій та інструментів адаптації підприємств до мінливих умов зовнішнього середовища, здатних найбільш повно реалізувати їх організаційно-управлінський та виробничий потенціал на ринку.
Одним із високоефективних методів перепроектування бізнесу є реінжиніринг, який досить широко використовується фірмами та підприємствами у розвинутих країнах. Сучасні підходи щодо теоретичного обґрунтування наукових аспектів та методичних підходів практичного втілення реінжинірингу бізнес-процесів досліджені і розроблені відомими зарубіжними вченими: М. Хаммером, Дж. Чампою, Т. Давенпортом, М. Робсоном, Ф. Уллахом, Е. Фрезе, Ф. Хілом та іншими. В останній час найбільшу увагу розробці проблем формування та реалізації процесів реінжинірингу приділяють вчені країн-членів СНД: З. Айвазян, О. Ареф’єва, Л. Бляхман, М. Бородатова, П. Забєлін, С. Козьменко, В. Мединский, Є. Ойхман, В. Тарасов.
Дослідники переконують, що саме реінжиніринг бізнес-процесів здатний забезпечити докорінну трансформацію управлінською-виробничої системи підприємств і дозволяє суттєво підвищити конкурентоспроможність та ефективність їхньої діяльності, допомогти їм завоювати нові ринки збуту, перейти на якісно новий рівень у конкурентному ринковому середовищі.
В Україні дослідженню еволюції і, особливо, методичному забезпеченню впровадження реінжинірингу до останнього часу приділялося мало уваги, більшість робіт присвячені саме реструктуризації підприємств як цілісного господарського комплексу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РЕІНЖИНІРИНГ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок