Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> підвищення ефективності технологічного процесу та обґрунтування параметрів робочих органів машини для вторинної сепарації картоплі

підвищення ефективності технологічного процесу та обґрунтування параметрів робочих органів машини для вторинної сепарації картоплі

Назва:
підвищення ефективності технологічного процесу та обґрунтування параметрів робочих органів машини для вторинної сепарації картоплі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,40 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Луганський національний аграрний університет
Коваленко олександр Володимирович
УДК 631.362.003.13(043)
підвищення ефективності технологічного процесу
та обґрунтування параметрів робочих органів
машини для вторинної сепарації картоплі
05.05.11 - машини і засоби механізації сільськогосподарського
виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Луганському національному аграрному університеті, Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Кириченко Володимир Єгорович, Луганський національний аграрний університет, доцент кафедри експлуатації машинно-тракторного парку.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
ШАЦЬКИЙ Віктор Васильович, заступник директора з наукової роботи Інституту механізації тваринництва УААН.
кандидат технічних наук, доцент
СКОТАРЕНКО Віктор Васильович, Луганський національний аграрний університет, доцент кафедри архітектури будівель і споруд.
Захист відбудеться “06” грудня 2007 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.841.01 у Луганському національному аграрному університеті за адресою: 91008, м. Луганськ, Луганський національний аграрний університет, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 1М-214.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Луганського національного аграрного університету за адресою: 91008, м. Луганськ, Луганський національний аграрний університет.
Автореферат розіслано “05” листопада 2007 р.
Виконуючий обов’язки вченого
секретаря спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент В.Я. Коваль
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Виробництво картоплі серед рослинних продуктів харчування посідає четверте місце у світі, поступаючись пшениці, рису та кукурудзі. Картоплю вирощують більше, ніж у 125 країнах, на площі близько 18 млн. га, при середній урожайності 148 ц/га.
Світове споживання картоплі на душу населення за останні роки не зменшується і в середньому складає в Західній Європі - 78 кг, в США – 55 кг, у Латинській Америці – 20-25 кг, в Африці – 6 кг і в Україні -140 кг.
У наший країні картоплю вирощують на підприємствах різних форм власності на площі близько 1,6 млн. га або 9% від площі світових насаджень картоплі.
На сучасному етапі картоплярство України - одна із трудомістких і енергоємних галузей рослинництва. Невід’ємною частиною отримання якісної картоплі є технологічний процес післязбиральної доробки картопляного вороху – вторинна сепарація, яка полягає у відділенні якісних бульб від залишків земляних грудок, некондиційних та гнилих бульб, а також каміння.
Існуючі засоби механізації вказаного технологічного процесу в Україні не мають робочих органів, які б ефективно виконували процес вторинної сепарації. На сьогодні вторинна сепарація виконується вручну на перебиральних столах.
Тому розробка нових способів та технічних засобів очистки й сепарації картоплі з якісним виконанням технологічного процесу та мінімальними затратами ручної праці є досить актуальним науковим завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами та темами. Дисертаційну роботу виконано за темою наукових досліджень кафедри механізації виробничих процесів у тваринництві Луганського національного аграрного університету „Удосконалення процесів пневмомеханічного очищення коренебульбоплодів від домішок” і “Комплексна механізація виробничих процесів в АПК” (державний реєстраційний номер 0104U005400) та кафедри експлуатації машинно-тракторного парку за темою: „Оптимізація оціночних критеріїв експлуатаційно-технологічних параметрів МТА з метою підвищення ефективності їх використання при вирощуванні сільськогосподарських культур” (державний реєстраційний номер 0100U004286).
Дослідження за даною темою проводилися в рамках “Цільової комплексної програми розробки і виробництва машин та обладнання для вирощування, збирання, післязбиральної доробки і зберігання картоплі” при співробітництві з проектно-конструкторським бюро “Прогрес”, (м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: підвищення ефективності технологічного процесу та обґрунтування параметрів робочих органів машини для вторинної сепарації картоплі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок