Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ЕЛЕМЕНТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИПЛАВКИ СТАЛІ У НАДПОТУЖНІЙ ДСП

РОЗРОБКА ЕЛЕМЕНТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИПЛАВКИ СТАЛІ У НАДПОТУЖНІЙ ДСП

Назва:
РОЗРОБКА ЕЛЕМЕНТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИПЛАВКИ СТАЛІ У НАДПОТУЖНІЙ ДСП
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,07 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СИНЯКОВ Руслан Валерійович
УДК 669.187 |
РОЗРОБКА ЕЛЕМЕНТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО
ПРОЕКТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИПЛАВКИ
СТАЛІ У НАДПОТУЖНІЙ ДСП
Спеціальність: 05.16.02. - “Металургія чорних металів”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2005
Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана на кафедрі “Електрометалургія” Донецького національного технічного університету
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професорПономаренко Олександр Георгійович,
Донецький національний технічний університет,
професор кафедри “Електрометалургія”, м. Донецьк |
Офіційні опоненти: | доктор технічних наукСоколов Владислав Михайлович,
Фізико-технологічний інститут металів і сплавів, Національна академія наук України, провідний науковий співробітник, м. Київ; |
кандидат технічних наук
Кодак Олександр Васильович,
Закрите акціонерне товариство “Мініметалургійний завод “ІСТІЛ (Україна)”,
головний фахівець, м. Донецьк.
Провідна установа:Приазовський державний технічний університет, кафедра “Теорія металургійних процесів”, Міністерство освіти і науки України, м. Маріуполь. |
Захист дисертації відбудеться “ 09 ” червня 2005р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.052.01 у Донецькому національному технічному університеті (83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, ВАЗ І навчальний корпус).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького національного технічного університету (83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 2 навчальний корпус).
Автореферат розісланий “ 06 ” травня 2005р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
Д 11.052.01, доктор технічних наук, професор |
В.І. Алімов | Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Розвиток обчислювальної техніки відкрило нові можливості підвищення ефективності керування виробництвом. Про масштаби комп'ютеризації й пов'язаних з нею очікуваннях можна судити по наступних цифрах: за десятиліття 1991 - 2000р. тільки в створення корпоративних інформаційних систем (КІС) підприємства в усьому світі вклали 300 млрд. доларів, зараз вже річні вкладення досягли 150 млрд., і в найближчі роки очікується збереження росту вкладень. Разом з тим, економічна віддача від комп'ютерних систем керування поки залишається низькою. Це плануванні робіт з автоматизації керування, у виборі завдань, критичних для кожного конкретного виробництва, а не в техніці їх рішення, як вважалося раніше.
Засоби автоматизації керування сталеплавильним виробництвом по виконуваним ними функціям можна розділити на три частини: базова автоматизація й механізація технології; автоматизація управлінської праці; автоматизація вироблення управлінських рішень. Згадувані КІС фактично виконують лише рутинну, технічну частину управлінської роботи, яка полягає в зборі і первинній обробці інформації, документуванню, діловодству та ін. Автоматизація цієї частини роботи щодо керування, при всій її важливості, не може дати значної віддачі. Нарощування обчислювальних потужностей й удосконалювання програмних продуктів після деякої межі тут веде до простого росту некомпенсованих витрат.
Автоматизація й механізація технологічних процесів докорінно змінили умови, продуктивність й якість фізичної праці, однак в умовах металургійного виробництва їхня економічна віддача так само обмежена.
Головні резерви підвищення ефективності роботи підприємства пов'язані з плануванням. Саме в плануванні, або виробленні рішень, зосереджена вся інтелектуальна, творча праця посадових осіб або особи, що приймає рішення (ОПР) з керування виробництвом на всіх рівнях, починаючи, наприклад, від сталевара до вищого керівництва. І саме тут повинні найбільшою мірою реалізуватися очікування, пов'язані з комп'ютерами. Автоматизовані системи керування, спрямовані на вироблення оптимальних для кожної даної ситуації управлінських рішень, називають інтелектуальними, або системами, заснованими на знаннях.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: РОЗРОБКА ЕЛЕМЕНТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИПЛАВКИ СТАЛІ У НАДПОТУЖНІЙ ДСП

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок