Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО- ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ З УРАХУВАННЯМ ДЕСТАБІЛІЗУЮЧИХ ВПЛИВІВ

МОДЕЛЮВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО- ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ З УРАХУВАННЯМ ДЕСТАБІЛІЗУЮЧИХ ВПЛИВІВ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО- ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ З УРАХУВАННЯМ ДЕСТАБІЛІЗУЮЧИХ ВПЛИВІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
37,52 KB
Завантажень:
185
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХРИСТІАНОВСЬКИЙ Вадим Володимирович
УДК 330.115: 62-50
МОДЕЛЮВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-
ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ З УРАХУВАННЯМ
ДЕСТАБІЛІЗУЮЧИХ ВПЛИВІВ
Спеціальність 08.03.02 - Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Харківського національного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант доктор економічних наук, професор
Забродський Вячеслав Адамович,
Харьківський національний університет, завідувач кафедри економічної кібернетики.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Вітлінський Вальдемар Володимирович,
Київський національний економічний університет, професор кафедри економіко-математичних методів;
доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Ревенко Валерій Лук'янович,
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАНУ та Міністерства освіти і науки України (м.Київ), провідний науковий співробітник відділу економіко-математичного моделювання соціально-економічних систем;
доктор економічних наук, доцент
Заруба Віктор Якович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, завідувач кафедри економічної кібернетики і маркетингового менеджменту.
Провідна установа: Харківський державний економічний університет, кафедра економічної кібернетики Міністерства освіти і науки України (м.Харків).
Захист відбудеться "26" січня 2001 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр.Перемоги, 54/1, ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету.
Автореферат розісланий "26" грудня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Д.Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід до ринкової економіки висунув принципово нові завдання дослідження функціонування виробничо-економічних систем (ВЕС) і управління ними. Адаптація до ринкових умов вимагає передусім урахування і аналізу зовнішніх і внутрішніх обурюючих чинників, які впливають на функціонування системи. Особливо важливим є врахування взаємодії системи із зовнішнім середовищем, маючи на увазі не тільки ті системи, з якими взаємодіє система за горизонтальним і вертикальним рівнями, але і сукупність чисельних, правових, соціальних, екологічних, технічних і природних чинників, що впливають на систему в процесі її функціонування.
Природно, що взаємодія системи і зовнішнього середовища не є тільки дестабілізуючою. Однак, дестабілізуючі впливи, які змінюють заданий режим функціонування, відхиляють його від нормального і викликають великі втрати щодо переведення системи в нормальний режим. Тому дослідження обурень, що призводять до дестабілізації у виробничо-економічних системах, є актуальними і своєчасними.
Дестабілізуючі чинники, що впливають на ВЕС, викликають великі збитки і втрати. Одним з головних завдань управління системами, які знаходяться під впливом дестабілізуючих чинників (ДДВ-системи), повинна бути розробка заходів, спрямованих на запобігання або на ліквідацію дестабілізації, що вже виникла. У класичній теорії управління запобігання дестабілізуючого впливу перешкод і компенсації відхилень вихідних характеристик системи розглядається, в основному, відносно складних технічних систем, які мало враховують наявність людського чинника при управлінні (процес прийняття рішень) і організаційну суть виробничо-економічних систем.
Аналогічно з дослідженням дестабілізації в класичній теорії регулювання технічних систем були зроблені спроби використати підходи для розв'язання цієї проблеми у виробничо-економічних системах. У роботах авторів Забродського В.А., Панфілова Л.С., Петракова Н.Я., Клебанової Т.С., Планкента Л., Хейла Г. "боротьба" з дестабілізацією систем здійснювалася шляхом перерозподілу ресурсів, що є в розпорядженні системи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО- ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ З УРАХУВАННЯМ ДЕСТАБІЛІЗУЮЧИХ ВПЛИВІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок