Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИМІРЮВАННЯ ОБ’ЄМУ ПСЕВДОАКОМОДАЦІЇ ТА ЙОГО КЛІНІЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ПРИ АРТИФАКІЇ.

ВИМІРЮВАННЯ ОБ’ЄМУ ПСЕВДОАКОМОДАЦІЇ ТА ЙОГО КЛІНІЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ПРИ АРТИФАКІЇ.

Назва:
ВИМІРЮВАННЯ ОБ’ЄМУ ПСЕВДОАКОМОДАЦІЇ ТА ЙОГО КЛІНІЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ПРИ АРТИФАКІЇ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,97 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство охорони здоров’я України
Національна медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л. Шупика
ТУТЧЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 617.741-089.28-06:617.726-073.5
ВИМІРЮВАННЯ ОБ’ЄМУ ПСЕВДОАКОМОДАЦІЇ ТА ЙОГО КЛІНІЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ПРИ АРТИФАКІЇ.
14.01.18 – офтальмологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ-2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України
Науковий керівник: чл.кор. НАН та АМН України, доктор медичних наук, професор, Сергієнко Микола Маркович, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, завідувач кафедри офтальмології
Офіційні опоненти: доктор медичних наук Веселовська Зоя Федорівна, Медичний інститут Української асоціації народної медицини, професор, зав. курсом офтальмології та іридодіагностики кафедри хірургії
доктор медичних наук Ватченко Алла Олексіївна, Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України, кафедра неврології та офтальмології, професор
Провідна установа: Національний медичний університет
ім. О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра очних хвороб
Захист дисертації відбудеться “_2_” березня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.613.05 при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України за адресою: 03680, Україна, м. Київ, пр. Комарова, 3, КМКОЛ “Центр мікрохірургії ока”, кафедра офтальмології.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України за адресою: 04112, Україна, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
Автореферат розісланий “1” лютого 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук, доцент Лаврик Н.С.


Актуальність теми дослідження. В сучасній офтальмологічній практиці операції з приводу катаракти складають більшу частину мікрохірургічних втручань (Крижановська Т.В., 2005, Сергієнко М.М., 2005). Сучасна малоінвазивна ультразвукова, лазерна та мануальна тунельна техніки видалення катаракти з імплантацією ІОЛ суттєво поширили показання для оперативного втручання за рахунок зменшення ризику розвитку пов'язаних з операцією ускладнень, та забезпечили умови для отримання високих зорових функцій (Веселовська З.Ф., 2002, Charman W.N., 2002). Однак, вимоги пацієнтів до більш комфортного зору та бажання після операції не користуватися окулярами постійно зростають (Dick H.B., 2005).
Існуючі сьогодні методи інтраокулярної корекції афакії не дозволяють забезпечити пацієнтам комфортного зору та життя без користування окулярами в ста відсотках випадків (Балашевич Л.И., 2002). Відомо, що в арсеналі заходів офтальмохірургів по зниженню необхідності докорекції гостроти зору окулярами присутні такі методи, як створення моновізуального зору, моделювання певного виду та ступеня післяопераційного астигматизму (Рудковська О.Д., 1994, Яновська Н.П., 1999). Однак ці методи не повністю відповідають сучасним вимогам щодо комфортного зору та не забезпечують необхідного рівня контрастної чутливості та бінокулярних функцій (Greenbaum S., 2002). Крім того, результат таких маніпуляцій недостатньо прогнозований, що обумовлено особливостями репаративних процесів тканин ока, роботи його оптичної системи та зорового аналізатора (Wright K.W., 1999). Різні вимоги до оптичного комфорту після операції залежать від соціальної орієнтації, віку та умов життя пацієнта.
В провідних офтальмологічних клініках України операції з приводу катаракти виконують на сучасному світовому рівні, що дозволяє сформулювати більш високі вимоги до оптичного та функціонального результату операції. Вивчення останніх прямо залежить від аналізу механізму акомодації та псевдоакомодації, які на даний час вивчені неповністю. Крім того, в оцінці ефективності методів і технологій, що використовують в цій сфері офтальмології, тобто у вимірі акомодації, псевдоакомодації, глибини фокусів та рівня гостроти зору на різних відстанях практично не існує єдиного методологічного підходу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВИМІРЮВАННЯ ОБ’ЄМУ ПСЕВДОАКОМОДАЦІЇ ТА ЙОГО КЛІНІЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ПРИ АРТИФАКІЇ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок