Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ультразвуковий метод, п’єзоелектричні перетворювачі та пристрої контроля в’язкості рідини підвищеної точності для систем керування

ультразвуковий метод, п’єзоелектричні перетворювачі та пристрої контроля в’язкості рідини підвищеної точності для систем керування

Назва:
ультразвуковий метод, п’єзоелектричні перетворювачі та пристрої контроля в’язкості рідини підвищеної точності для систем керування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,67 KB
Завантажень:
134
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КІСІЛЬ Тетяна Юріївна
УДК 681. 2. 08
ультразвуковий метод, п’єзоелектричні перетворювачі та пристрої контроля в’язкості рідини підвищеної точності для систем керування
05.13.05 - елементи та пристрої обчислювальної техніки і систем керування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2003
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Шарапов Валерій Михайлович, Черкаський державний технологічний університет, завідувач кафедрою компютеризованих та інформаційних технологій в приладобудуванні.
Офіційні опоненти доктор фізико-математичних наук, професор
Курмашев Шаміль Джамашевич, Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова, директор експертного центру “Сенсорна електроніка”.
кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних систем Глазєва Оксана Володимирівна, Одеський національний політехнічний університет;
Провідна установа: Вінницький державний технічний університет, Міністерства освіти і науки України, кафедра автоматики і інформаційно-вимірювальної техніки, м. Вінниця.
Захист відбудеться “11” грудня 2003 р. о 1330 год. в ауд. 400А на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.01 в Одеському національному політехнічному університеті за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
Автореферат розісланий “8” листопада 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, Ямпольський Ю.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Робота присвячена актуальним питанням вдосконалення відомих та створення нових п'єзоелектричних перетворювачів (ПП), зокрема, п'єзоелектричних перетворювачів в'язкості рідини.
Розвиток автоматичних систем керування та обчислювальної техніки підвищив вимоги, що ставляться до п'єзоелектричних перетворювачів. Знадобилися нові перетворювачі, і зросли вимоги до вже відомих.
Від характеристик перетворювачів значною мірою залежать точність і надійність роботи систем керування і регулювання, приладів контролю технологічних процесів, навколишнього середовища, безпека роботи ядерних, теплових, хімічних установок, тому роботи зі створення нових і вдосконалення відомих перетворювачів є дуже актуальними.
Протягом останніх десятиліть досягнутий певний прогрес у даній області і, як наслідок, була створена значна кількість різних типів п'єзоелектричних перетворювачів, у тому числі, в'язкості рідини.
Параметрами перетворювача, що у багатьох випадках мають найбільш суттєве значення, є його чутливість, робочий діапазон контролю і похибка контролю фізичної величини.
Тому роботи з розширення діапазону контролю і підвищення точності перетворювачів, вдосконалення методів контролю в'язкості є дуже актуальними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота проводилася відповідно до прикладних держбюджетних науково-дослідних робіт “Створення континуальних механіко-математичних моделей і основ аналізу функціональних параметрів і синтезу п'єзоелектричних перетворювачів поліморфного типу, у тому числі з аморфними й алмазоподібними плівками” (держ. реєс.№0100U004418) і “Розробка методів синтезу пєзокерамічних перетворювачів статичних і динамічних тисків, лінійних і вібраційних прискорень із заданими характеристиками” (держ. реєс. №103U003690).
Мета і задачі дослідження. Метою даного дослідження є вдосконалення відомих і створення нових п'єзоелектричних перетворювачів в'язкості рідини.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі задачі:
1.
Проаналізувати переваги та недоліки відомих методіві пристроїв для контролю в'язкості.
2.
Спростити алгоритм реалізації ультразвукового (УЗ) методу контролю в'язкості рідини.
3.
Розширити діапазон контролю в'язкості рідини.
4.
Підвищити точність п'єзоелектричних перетворювачів в'язкості рідини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ультразвуковий метод, п’єзоелектричні перетворювачі та пристрої контроля в’язкості рідини підвищеної точності для систем керування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок