Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ СИСТЕМ МОНІТОРИНГУ В ЕКОНОМІЦІ

МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ СИСТЕМ МОНІТОРИНГУ В ЕКОНОМІЦІ

Назва:
МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ СИСТЕМ МОНІТОРИНГУ В ЕКОНОМІЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,91 KB
Завантажень:
261
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГАЛІЦИН Володимир Костянтинович
УДК 330.46
МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
СИСТЕМ МОНІТОРИНГУ В ЕКОНОМІЦІ
Спеціальність 08.03.02 - економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційного менеджменту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий консультант - доктор економічних наук, професор
Суслов Олег Павлович,
Державний науково-дослідний інститут інформатизації і моделювання економіки,
провідний науковий співробітник відділу моделювання програмно-цільового управління, аналізу і прогнозування співробітництва з зарубіжними країнами (м. Київ)
Офіційні опоненти: академік НАН України, доктор економічних наук, професор
Бакаєв Олександр Олександрович,
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН України,
радник директора
доктор економічних наук, професор
Ткаченко Іван Семенович,
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри економіко-математичних методів і моделей
доктор економічних наук, професор
Діордіца Станіслав Григорович,
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри обчислювальної техніки та інформаційних систем в економіці
Провідна установа - Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем економічної стратегії, прогнозування та регулювання економіки
Захист відбудеться " 7 " лютого 2002 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд.317.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1.
Автореферат розіслано " 3 " січня 2002 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, професор О.Д.Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні відбувається поряд із структурною перебудовою економіки, спрямованою на стабілізацію і подальший підйом виробництва, вдосконалення організаційних форм управління і його механізму. Створюються нові технологічні напрямки, організаційні структури, відбувається становлення ринкових механізмів. Випередженими темпами розвиваються наукомісткі напрямки виробництва, значну частину яких визначають сучасні інформаційні технології, що самі по собі досить складні і динамічні. В цих умовах інформаційні технології, неодмінно використовувані у всіх новаціях і відіграючи в них основну роль, також повинні удосконалюватися і забезпечувати більш високі результати ефективності функціонування економіки. У цьому напрямку підвищення ефективності досягається використанням новітніх досягнень техніки, технології, засобів зв'язку, інформаційних і програмних систем, а також організаційних форм їх застосування. Все це, у першу чергу, відноситься до вдосконалювання функцій менеджменту. На більш високому рівні повинні діяти системи програмно-цільового, стратегічного й оперативного управління, оптимізації, контролю й обліку, моніторингу.
В умовах становлення незалежності України і переходу до ринкової економіки відбуваються докорінні зміни інформаційної системи країни, форм і методів інформаційного забезпечення управління на всіх рівнях. Система інформаційної підтримки управління являє собою складну і не завжди взаємозв'язану сукупність інститутів по збору, зберіганню, аналізу і передачі інформації.
Світ зараз знаходиться на перехідному етапі від індустріального до інформаційного суспільства. Зростаючими темпами здійснюється розвиток світових процесів. Щоб не відстати від світового прогресу керівним органам різних рівнів потрібна повна і всебічна інформація про перебіг подій і тенденції розвитку суспільних процесів. В усіх розвинених державах велика увага приділяється постійному розвитку систем інформаційного забезпечення управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ СИСТЕМ МОНІТОРИНГУ В ЕКОНОМІЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок