Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕРИНАТАЛЬНІ НАСЛІДКИ РОЗРОДЖЕННЯ ЖІНОК ПРИ БАГАТОРАЗОВОМУ ОБВИТТІ ПУПОВИНОЮ ШИЇ ПЛОДА

ПЕРИНАТАЛЬНІ НАСЛІДКИ РОЗРОДЖЕННЯ ЖІНОК ПРИ БАГАТОРАЗОВОМУ ОБВИТТІ ПУПОВИНОЮ ШИЇ ПЛОДА

Назва:
ПЕРИНАТАЛЬНІ НАСЛІДКИ РОЗРОДЖЕННЯ ЖІНОК ПРИ БАГАТОРАЗОВОМУ ОБВИТТІ ПУПОВИНОЮ ШИЇ ПЛОДА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,95 KB
Завантажень:
289
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім. П.Л. ШУПИКА
КАРАПЕТРОВА ТЕТЯНА ДАНИЛІВНА
УДК 618.382-618.582
ПЕРИНАТАЛЬНІ НАСЛІДКИ РОЗРОДЖЕННЯ
ЖІНОК ПРИ БАГАТОРАЗОВОМУ ОБВИТТІ
ПУПОВИНОЮ ШИЇ ПЛОДА
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2005
Дисертацією
є рукопис
Робота виконана
в Кримському державному медичному університеті ім. С.І. Георгіївського МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор
Баскаков Петро Миколайович,
Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгіївського МОЗ України, зав. кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти
Офіційні опоненти
доктор медичних наук, професор
Камінський Вячеслав Володимирович,
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, професор кафедри акушерства, гінекології та репро-дуктології
доктор медичних наук, професор
Товстановська Валентина Олександрівна,
Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця МОЗ України, професор кафедри акушерства та гінекології №1
Провідна
установа Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №1
Захист дисертації відбудеться “_25_”_лютого_ 2005 року о _11_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України в Центрі охорони здоров’я матері і дитини Київської області (04112, м. Київ, вул. Боговутовська, 1).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_18_”_січня_2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, доцент Романенко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема зниження перинатальної смертності і захворюваності продовжує залишатися однією з найважливіших у сучасному акушерстві. На фоні низької народжуваності плодові втрати за останні 10 років залишаються досить високими, хоча і є тенденція до їх зниження (Н.Г. Гойда та співавт., 1999; Д.Р. Шадлун, 2001).
За даними сучасної літератури (И.И. Евсюкова, 1999; Е.М. Лукьянова, 1999; А.Н. Стрижаков и соавт., 2000) більш 75 % випадків перинатальної смертності зв’язано з гіпоксією плода, асфіксією новонародженого і внутрішньочерепною травмою гіпоксичного генезу, обумовлених найчастіше патологією пуповини (відносно коротка пуповина внаслідок її обвиття навколо частин тіла плода). Обвиття пуповини є найчастішим і в той час одним з найнесприятливіших у плані прогнозування результату вагітності і пологів для плода патологічних станів. Ознаки хронічної гіпоксії виявлені в два рази, а ознаки гострої гіпоксії в 11 разів частіше в дітей, що народилися з обвиттям пуповиною. Крім того, у цих новонароджених має місце високий відсоток порушень мозкового кровообігу і гіпотрофії.
Успішний результат вагітності і пологів при даній патології пуповини визначається як наступністю на етапах анте- і інтранатальної охорони плода, так і ретельною розробкою семіотики страждання плода при розродженні. Разом з тим, багато питань пренатальної діагностики багаторазового обвиття пуповиною плода, а також оцінка клінічної значимості лабораторного і ультразвукового дослідження залишаються маловивченими. Так, на нашу думку, серед цілого ряду важливих питань особливе місце займає необхідність вивчення функціонального стану фетоплацентарного комплексу в цій групі вагітних, що дозволить, на наш погляд, науково обґрунтувати необхідність удосконалення використовуваних прогностичних і лікувально-профілактичних заходів.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконана науково-дослідна робота є фрагментом наукової роботи кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгіївського “Прогнозування, профілактика та лікування патології репродуктивної системи жінки“ № д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПЕРИНАТАЛЬНІ НАСЛІДКИ РОЗРОДЖЕННЯ ЖІНОК ПРИ БАГАТОРАЗОВОМУ ОБВИТТІ ПУПОВИНОЮ ШИЇ ПЛОДА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок