Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вдосконалення функціонування ринку продукції скотарства (на матеріалах Львівської області)

Вдосконалення функціонування ринку продукції скотарства (на матеріалах Львівської області)

Назва:
Вдосконалення функціонування ринку продукції скотарства (на матеріалах Львівської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,92 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Сумський національний аграрний університет
Шолудько Ольга В’ячеславівна
УДК 338.43:636
Вдосконалення функціонування ринку продукції скотарства
(на матеріалах Львівської області)
Спеціальність 08.07.02 – Економіка сільського
господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Суми – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту Львівського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Гарасим Петро Миколайович,
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Шкільов Олександр Васильович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри аграрної соціології та розвитку села;
кандидат економічних наук, доцент
Загнітко Лариса Анатоліївна,
Подільська державна агротехнічна академія,
доцент кафедри соціально-трудових відносин і статистики.
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства, Міністерства освіти України, кафедра аграрного менеджменту і права
Захист дисертації відбудеться “24” травня 2003 року об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 55.859.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Сумському національному аграрному університеті за адресою: 40021, м.Суми, вул. Кірова, 160, головний корпус, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Сумського національного аграрного університету.
Автореферат розісланий “22” квітня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Пилипенко В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вирішення продовольчої проблеми, формування і розвиток продовольчого ринку та зростання експортного потенціалу сільського господарства вимагають значних перетворень в агропромисловому комплексі країни.
Агропродовольчий ринок, який функціонує в нашій країні, є ще недостатньо сформованим. Значна частина продовольства та сільськогосподарської сировини розподіляється поза його межами і перебуває в натуральному обороті. Не є винятком і ринок молока та яловичини, який через низку соціально-економічних причин теж не може нормально розвиватись.
Недоліки у функціонуванні ринку скотарства з особливою гостротою відчуваються в Карпатському регіоні, та, зокрема, у Львівській області. Саме тут найбільшим є вплив аналогічних ринків сусідніх країн, а також найскладніші умови реалізації виробленої продукції у зв’язку з найнижчим рівнем грошових доходів населення. Це значно ускладнює процес обороту капіталу галузі та знижує ефективність виробництва. Проблеми у функціонуванні ринку вимагають поглибленого дослідження закономірностей формування товарних ресурсів та ринку продукції скотарства і розробки концептуальних шляхів його вдосконалення. Це дасть можливість сформувати на базі діючого аграрного сектора економіки реально функціонуючий ринок, зорієнтований на задоволення потреб населення в продуктах харчування, який діятиме на основі економічних законів.
Дослідженню формування й функціонування ринку сільськогосподарської продукції присвячені праці багатьох вчених-економістів: П.С. Березівського, О.В.Шкільова , П.І. Гайдуцького, В.Г. Галанця, П.М. Гарасима, М.Я. Дем’яненка, Т.Г.оДудара, Л.А. Загнітко, М.П.оКоржинського, П.Т. Саблука, Р.І. Тринька, О.М. Шпичака та інших науковців, які зробили значний внесок у розробку теорії і практики функціонування продовольчого ринку. Водночас недосконалість його розвитку потребує визначення сучасних напрямів відродження галузі скотарства, створення в ній ефективного ринкового середовища.
Актуальність проблем вдосконалення функціонування ринку продукції скотарства, їх недостатнє наукове опрацювання і потреба практичного вирішення зумовили вибір теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження є складовою частиною бюджетної наукової теми економічного факультету Львівського державного аграрного університету “Обґрунтування аграрної політики, спрямованої на ринкову трансформацію економіки АПК” (номер державної реєстрації 0100U002332).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Вдосконалення функціонування ринку продукції скотарства (на матеріалах Львівської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок