Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ Й АНАЛІЗ ЙОГО ВПЛИВУ НА ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ

ОБЛІК ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ Й АНАЛІЗ ЙОГО ВПЛИВУ НА ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ

Назва:
ОБЛІК ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ Й АНАЛІЗ ЙОГО ВПЛИВУ НА ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,50 KB
Завантажень:
367
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ
ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
Королюк Тетяна Миколаївна
УДК 657.411: 658.14
ОБЛІК ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ Й АНАЛІЗ ЙОГО ВПЛИВУ НА ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Гуцайлюк Зіновій Володимирович
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, завідувач кафедри фінансів,
обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Київський національний торговельно-економічний університет, завідувач кафедри фінансового
аналізу і контролю
кандидат економічних наук, доцент
Петрук Олександр Михайлович,
Житомирський державний технологічний університет,
завідувач кафедри фінансів
 
Провідна установа Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку базової підготовки, м. Київ
Захист відбудеться “07” червня 2005 р. о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.870.01 Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 23.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 36.
Автореферат розісланий “05” травня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.О.Свистун-ЗолотаренкоЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Трансформація економіки України супроводжується об’єктивною необхідністю ринкових змін до реалій економічного життя. Одним із них стало впровадження акціонерних відносин. У результаті цього акціонерні товариства займають усе міцніші позиції в різних сферах виробництва, стають повноправними учасниками ринкових відносин і, як свідчать статистичні дані, виробляють близько 69,8% загального обсягу промислової продукції в Україні.
В умовах реформування відносин власності особливого значення набуває дослідження процесів фінансування господарської діяльності акціонерних товариств. Основним джерелом, де акумулюється та систематизується необхідна інформація, є бухгалтерський облік. Він відображає процес формування власності, обсяг прав власників акціонерних товариств, розподіл результатів їх діяльності, тобто інформацію про формування та використання власного капіталу як фінансової основи діяльності акціонерних товариств. Тому на сучасному етапі розвитку ринкових відносин актуального значення набуває дослідження обліку власного капіталу акціонерних товариств як нового об’єкта вітчизняної облікової системи.
Водночас сучасні ринкові відносини створюють умови, за яких внутрішні джерела фінансування акціонерних товариств виявляються недостатніми для відтворювального процесу. Це зумовлює підвищений інтерес до залучення зовнішніх інвестиційних ресурсів. Проте воно також пов’язане з проблемою їхньої обмеженості, що зумовлює необхідність обґрунтування акціонерними товариствами власних інвестиційних переваг і вибору інвесторами на цій основі пріоритетного об’єкта інвестування. Тому в сучасних умовах проблема оцінки інвестиційної привабливості стає актуальною для інвесторів та акціонерних товариств.
Виникнення нового об’єкта зумовило активну роботу науковців України в напрямі теоретичних і методичних розробок, що дало можливість сформувати базові положення обліку власного капіталу. Вагомий внесок у дослідження питань обліку власного капіталу зробили такі вітчизняні вчені, як: І. Бланк, Ф.Бутинець, С. Голов, Я. Крупка, Т. Наумова, С. Питель, В. Сопко, В. Суторміна, Б. Усач, І. Фаріон та інші. Із зарубіжних економістів: Х.Андерсен, І. Балабанов, І. Бєлобжецький, В. Бєлоліпецький, О. Єфімова, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ОБЛІК ВЛАСНОГО КАПІТАЛУ Й АНАЛІЗ ЙОГО ВПЛИВУ НА ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок