Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ПОЕТАПНОЇ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ПОЕТАПНОЇ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ПОЕТАПНОЇ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,47 KB
Завантажень:
77
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Дунаєвська Анастасія Сергіївна
УДК 658.012.32
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ПОЕТАПНОЇ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Одеському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Одеса).
Науковий керівник - |
кандидат економічних наук, доцент
Ковальов Анатолій Іванович,
Одеський державний економічний університет, проректор з наукової роботи. | Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
Садеков Алімжан Абдуллович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.І. Туган-Барановського, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри економіки підприємства. |
кандидат економічних наук, професор
Поповенко Ніна Самуіліївна,
Одеський національний політехнічний університет,
професор кафедри економіки підприємств. |
Провідна установа - | Харківський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України (м. Харків),
кафедра бізнесу та підприємництва. |
Захист відбудеться “17” лютого 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.41.055.01 у Одеському державному економічному університеті за адресою: 65026, м.Одеса, вул. Преображенська, 8.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського державного економічного університету за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
Автореферат розісланий “12”січня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, професор |
І.О. Гродзинська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для України кінець XX і початок XXI століття можна охарактеризувати як періоди безупинної боротьби з кризовими явищами. У несприятливій ситуації опинилися і великі підприємства машинобудівної галузі, виробництво яких раніше було орієнтоване на випуск продукції для всесоюзного користування. Ситуація ускладнювалася появою на ринку закордонних конкурентів, які спеціалізувалися на випуску аналогічної продукції, та відсутністю державної підтримки вітчизняних виробників.
Нездатність підприємств перебороти кризові явища, відсутність досвіду їх запобігання, затяжний характер негативної динаміки показників основних галузей, які визначають економічний рівень розвитку держави, спричинив необхідність пошуку нетрадиційних підходів подолання сформованої ситуації, адаптації існуючих механізмів управління до нових умов функціонування.
Реструктуризація це той захід, за допомогою якого сучасні підприємства можуть ліквідувати стан затяжної кризи, відновити загублені ринкові позиції, виробити імунітет до негативних впливів як зовнішніх, так і внутрішніх факторів виникнення кризових явищ.
У практиці функціонування підприємств, у тому числі машинобудівних, недостатньо активно і ефективно використовуються методичні підходи й рішення, що орієнтовані на реформування виробничих систем. Тому виникає потреба в удосконалені та адаптації до сучасних умов господарювання діючих механізмів реструктуризації.
Вивченню проблем, пов'язаних з процесом реструктуризації підприємств, присвятили свої дослідження і праці вітчизняні й закордонні вчені: М.Д. Аістова, А.С. Афонін, Л.П. Бєлих, Г.С. Бутковська, Л. Водачек, А. Голдстайн, В.М. Гриньова, А.С. Євсєєв, П.В. Забєлін, Ю.В. Іванов, А.І. Ковальов, В.Ф. Кравченко, В.В. Кондратьєв, В.Б. Краснова, І.І. Мазур, В.П. Нєстєрчук, Н.С. Поповенко, М. Робсон, А.А. Садеков, Л.П.Страхова, А. Стрикленд, А. Томпсон, Ф. Уллах, М.А. Федотова, М. Хаммер, Д. Чампи, В.Д. Шапіро та інші. Разом з тим численні розробки, присвячені проблемам реструктуризації, недостатньо адаптовані до умов та особливостей функціонування українських підприємств. Тому актуальною на даний момент є проблема вдосконалення існуючих та запропонованих дослідниками підходів і механізмів реструктуризації до особливостей діяльності вітчизняних суб’єктів господарювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ПОЕТАПНОЇ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок