Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Відновне лікування жінок після лапароскопічних операцій при безплідності трубного походження

Відновне лікування жінок після лапароскопічних операцій при безплідності трубного походження

Назва:
Відновне лікування жінок після лапароскопічних операцій при безплідності трубного походження
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,69 KB
Завантажень:
321
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМ. М.І. ПИРОГОВА
Приймак Світлана Григорівна
УДК: 618.177-072.1-085
Відновне лікування жінок після лапароскопічних операцій
при безплідності трубного походження
14.01.01 – акушерство і гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Вінниця – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Буковинській державній медичній академії МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Юзько Олександр Михайлович,
Буковинська державна медична академія МОЗ України, завідувач кафедри акушерства і гінеко-логії з курсом дитячої та підліткової гінекології
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Жук Світлана Іванівна,
Вінницький Національний медичний універ-ситет ім. М.І.Пирогова МОЗ України, кафедра акушерства і гінекології №1

доктор медичних наук, професор
Венцківський Борис Михайлович,
Національний медичний університет
ім. акад. О.О.Богомольця МОЗ України, заві-дувач кафедри акушерства та гінекології №1
Провідна установа - Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України, кафедра акушерства, гінекології та перинатології
Захист дисертації відбудеться "16" грудня 2003 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.600.01 при Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І.Пирогова МОЗ України (21018, м. Вінниця, вул. М.І.Пирогова, 56).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова (21018, м. Вінниця, вул. М.І.Пирогова, 56).
Автореферат розісланий "15" листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради,
доктор медичних наук, доцент М.І.Покидько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема безплідного шлюбу має велике медичне і соціальне значення (Михалевич С.І., 2002, Запорожан В.М., Соболев Р.В., 2003). Крім постійно зростаючої частоти цього захворювання, істотну роль відіграє недостатня ефективність лікувально-профілактичних заходів (Куземина С.В., 1999, Motoc A., 2002). Розглядаючи ефективність лікувальних та реабілітаційних заходів при безплідності, привертає увагу відсутність єдиного підходу у виборі методів (Жук С.І. 2002, Венцківський Б.М. та співавт., 2002). Відомо, що своєчасно проведена реабілітація збільшує шанси успішного лікування безплідності трубного похо-дження (Грищенко В.І. та співавт., 2001). За останні роки намі-тилась тенденція до більш динамічних реабілітаційних заходів, особливо у жінок, які неспроможні скористатись програмою штуч-ного запліднення (Кулаков В.И., Леонов Б.В., 2002, Савельева Г.М., Краснопольская К.В., 2002). Це потребує нових підходів до вибору хірургічної тактики, оптимізації методики лапароскопічних ре-конструктивно-пластичних операцій та розробці ефективних реабі-літаційних заходів щодо відновлення репродуктивної функції (Чеченова Ф.К., Краснопольская К.В., 2002).
Незважаючи на значну кількість наукових публікацій з проб-леми хірургічного лікування безплідності не можна вважати всі питання досліджуваної проблеми цілком вирішеними. На нашу думку, в першу чергу, це стосується відновного лікування після лапа-роскопічних операцій, адекватної медичної та соціальної реабілітації при безплідності трубного походження. Все це, безумовно, свідчить про актуальність обраного наукового напрямку.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконана науково-дослідна робота є фрагментом наукової роботи кафедри акушерства і гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології Буковинської державної медичної академії: "Розробка та впровадження методів діагностики, лікування та профілактики в перинатальному періоді та при патологічних станах репродуктивної функції у дівчат та жінок", № державної реєстрації 01.01 U 005253.
Мета роботи - підвищити ефективність лапароскопічних реконструктивно-пластичних операцій на маткових трубах при безплідності трубного походження на підставі розробки та клініч-ного застосування комплексного відновного лікування з викорис-танням медикаментозних та немедикаментозних засобів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Відновне лікування жінок після лапароскопічних операцій при безплідності трубного походження

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок