Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розрахунок ширини розкриття тріщин залізобетонних конструкцій З Урахуванням ефекту порушення суцільності

Розрахунок ширини розкриття тріщин залізобетонних конструкцій З Урахуванням ефекту порушення суцільності

Назва:
Розрахунок ширини розкриття тріщин залізобетонних конструкцій З Урахуванням ефекту порушення суцільності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,65 KB
Завантажень:
267
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Масуд Нур Еддін
УДК 624.012.45
Розрахунок ширини розкриття тріщин
залізобетонних конструкцій З Урахуванням ефекту
порушення суцільності
Спеціальність 05.23.01 – будівельні конструкції,
будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України, Київ
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Колчунов Володимир Іванович
Національний авіаційний університет,
професор кафедри комп’ютерних
технологій будівництва
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Козачевський Анатолій Іванович,
Київський зональний науково-дослідний
і проектний інститут експериментального проектування, професор
кандидат технічних наук, доцент
Кріпак Володимир Денисович,
Київський національний університет
будівництва та архітектури, доцент
кафедри залізобетонних конструкцій
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут будівельних
конструкцій Міністерства будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства, відділ надійності будівельних конструкцій
Захист відбудеться 16 березня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.062.12 Національного авіаційного університету за адресою: 03058, Україна, м. Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, Україна, м. Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий 02.02. 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К.26.062.12
к.т.н., доцент Д.Е. Прусов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Залізобетон ще довго буде залишатися основним конструкційним будівельним матеріалом, і тому підвищення його ефективності входить в число найважливіших проблем капітального будівництва. Широке застосування залізобетонних конструкцій у різнома-нітних, в останні роки все більш складних і відповідальних спорудах, викликає нагальну потребу розвитку теорії і вдосконалення методів їх розрахунку.
Аналіз результатів проведених досліджень, а також практика проектування і досвід застосування залізобетонних конструкцій говорять про те, що часто виявляються випадки, коли клас бетону, розміри перерізів та площу розтягнутої арматури за умовами розкриття тріщин приймають більшими, чим це вимагається за міцністю або за деформаціями.
В останні роки виконані значні дослідницькі роботи (НДІБК, КНУБА – Україна, під керівництвом РААСН - Росія) по вдосконаленню методів оцінки ширини розкриття тріщин залізобетонних конструкцій. Найбільш повні з них проводились в НДІ будівельних конструкцій, де на основі чітких фізичних гітотез про механізм виникнення тріщин розроблена методика розрахунку ширини розкриття тріщин. Однак, не дивлячись на високу надійність і теоретичне обґрунтування вказаної методики в цілому, ряд важливих питань ще не отримав необхідного розв’язку і тому вимагає постановки спеціальних досліджень, в першу чергу відповідно до врахування ефекту порушення суцільності. До цього часу практично відсутні розробки, що встановлюють залежність традиційних параметрів залізобетону з новими елементами механіки руйнування.
Все це не дозволяє уникнути трудомісткого експериментування і є серйозною перешкодою для підвищення достовірності розрахунків відповідальних несучих конструкцій.
Звідси випливає, що проведення експериментально-теоретичних досліджень за розробкою практичного способу розрахунку ширини розкриття тріщин залізобетонних конструкцій з урахуванням ефекту порушення суцільності матеріалу є вельми актуальною задачею. Розв’язок цієї задачі може розглядатися як нове значне досягнення в розвитку методів розрахунку залізобетонних конструкцій.
Зв’язок роботи з науковими темами. Робота виконана на кафедрі комп’ютерних технологій будівництва Національного авіаційного університету в рамках наукових досліджень кафедри по держбюджетній темі №30-053/53 "Розробка будівельних матеріалів та конструкцій з заданими властивостями для аеропортобудування".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Розрахунок ширини розкриття тріщин залізобетонних конструкцій З Урахуванням ефекту порушення суцільності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок